Pelenų trečiadienio samba

Vila Isabel sambos mokykla tapo Rio de Žaneiro karnavalo nugalėtoja. Taškų susumavimas buvo transliuojamas trečiadienį tiesioginiame eteryje per Brazilijos televiziją.

Kiekvienos iš 14 aukščiausiosios lygos mokyklų pasirodymas buvo vertinamas 10-ia kategorijų. Žiuri detaliai nagrinėjo kolektyvų eitynes 600 metrų sambodromo – statinio po atviru dangumi su žiūrovų tribūnomis – taku.

Žiuri turėjo įvertinti, kaip mokyklai pavyko atskleisti sumanytą temą, taip pat alegorines platformas, kostiumų grožį. Atskirai vertinamas būgnininkų pasirodymas.

Vila Isabel gavo 397,6 balų iš 400 galimų. Šis kolektyvas laimėjo tik kartą 1988 metais, o praėjusiais metais buvo dešimtas.

Ekspertai mano, kad sėkmės Vila Isabel mokyklai, kurios pasirinkta tema skambėjusi „Aš einu dėl tavęs iš proto, Amerika“, pridėjo finansinė parama iš Venesuelos valstybinės naftos kompanijos „Petroelos de Venezuela“, kuri pasirodymui skyrė 426 tūkstančių dolerių.

Pelenų trečiadienis, kurį tradiciškai skelbiami nugalėtojai – pirmoji didžiosios Gavėnios diena Romos katalikų bažnyčiai ir oficiali karnavalo baigimo data. Tačiau šiąnakt, iš kovo 4 į 5-ąją, sambodrome vyks šešių sambos mokyklų nugalėtojų paradas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.