George Clooney pagerbtas Santa Barbaros kino festivalyje

Aktorius ir režisierius George‘as Clooney, tris kartus nominuotas „Oskarui“, neseniai buvo pagerbtas Santa Barbaros kino festivalyje ir apdovanotas „Modern Master“ prizu. 1995 m. įsteigtas apdovanojimas skiriamas „siekiant pagerbti žmogų, praturtinusį kultūrą puikiais pasiekimais kino pramonėje“.

„Nemanau, kad reikia daug drąsos kurti tokiems filmams“, sakė George‘as Clooney, šiais metais pagerbtas už savo politinius filmus „Sirijana“ bei „Labanakt ir sėkmės“.

„Man būtų baisu nesukurti tokių filmų. Bijočiau, jei sulaukęs 70-ies prabusčiau ir ištarčiau „Aš vėl Betmenas“.“, tęsė savo mintį Clooney.

„Modern Master“ apdovanojimą aktoriui teikęs kino kritikas Leonardas Maltinas sakė: „Jis turi viską, ką kiekvieną kino žvaigždė norėtų turėti“.

44-erių žvaigždė šiais metais nominuotas „Oskarui“ dviejose kategorijose – už vaidmenį politiniame trileryje „Sirijana“ bei už filmo „Labanakt ir sėkmės“ režisūrą.

„Sirijana“ tai – politinis trileris, nagrinėjantis JAV centrinės žvalgybos veiklą Vidurio Rytuose. Paremtas buvusio CŽV agento Roberto Baerio atsiminimais, filmas pasakoja apie JAV kovą su terorizmu pasibaigus šaltajam karui. Sirijana – geopolitinis centrinės žvalgybos sukurtas terminas, nusakantis karštus Vidurio Rytų taškus, kuriuose ypač aktyviai priešinamasi JAV karinėms pajėgoms.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kinas su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.