Prieš mūšį dėl kėdės – slaptas pokalbis

Užvakar triukšmingai pašalinęs iš partijos du Vilniaus miesto tarybos narius, padėjusius išsilaikyti poste sostinės merui Artūrui Zuokui, Naujosios sąjungos vedlys Artūras Paulauskas vakar atsiprašė vilniečių už buvusius savo bendražygius.

Tačiau jis nė žodžiu neužsiminė, kad šią savaitę prieš Vilniaus tarybos posėdį buvo susitikęs su A.Zuoku ir net kelias valandas su juo bendravo.

Apie šį susitikimą vakar pirmasis prabilo A.Zuokas, išgirdęs A.Paulausko atsiprašymą. Meras tvirtino, jog susitikimas Seime įvyko ne tik jo vieno iniciatyva.

Meras pasijuto apgautas

„Kelių pastarųjų dienų įvykiai man dar kartą parodė, kad, nepaisant visų man klijuojamų kone genialaus manipuliatoriaus etikečių, esu naivus ir žmonėmis labai pasitikintis sutvėrimas“, – savo interneto svetainėje parašė A.Zuokas.

Sostinės mero teigimu, susitikimas su socialliberalų lyderiu buvęs labai įdomus: „Buvau netgi įkvėptas mūsų pokalbio ir mąsčiau, kad jei pavyktų įgyvendinti bent keletą aptartų projektų, Lietuvoje būtų galima nuveikti daug.

Žavėjausi tuo, kad mano pašnekovui rūpi panašūs dalykai, kad jis irgi sugeba ir nori kalbėti ne tik apie trumpas rinkimų bėgimo distancijas, bet ir apie valstybės strategiją“.

Išgirdęs, kad A.Paulauskas atsiprašinėja vilniečių už savo bendražygių išdavystę, A.Zuokas jam neliko skolingas: „Žarstomi skambūs pareiškimai apie moralę ir atsakomybę siekiant pridengti trumpalaikius interesus ir gal net baimę.

Išeitų, kad Seimo pirmininkas leidžia sau skirti tris valandas kalbėti apie save, savo planus ir valstybės reikalus su žmogumi, dėl kurio vėliau atsiprašinėja.

Jeigu taip suprantamas padorumas politikoje, aš nenoriu būti šios politikos dalimi“.

Išvydo laukiantį A.Zuoką

Apie tai, kad A.Paulauskas šią savaitę buvo susitikęs su A.Zuoku, puse lūpų buvo kalbama ir trečiadienį prieš miesto tarybos posėdį. Tačiau tai neigė ir A.Paulausko, ir A.Zuoko komandos nariai.

„Lietuvos ryto“ žiniomis, politikai pirmadienio vakarą susitiko Seimo pirmininko sekretoriato vadovės Rimos Pumputienės kabinete.

A.Paulauskas vakar teigė, kad išeidamas po darbo namo užsuko į sekretoriato vadovės kabinetą atsisveikinti ir ten išvydo jo laukiantį A.Zuoką. Tuomet ir įvykęs jų pokalbis.

A.Paulauskas tikino, jog tą vakarą nekalbėjęs apie balsavimą dėl interpeliacijos: „Ši tema buvo tabu mūsų pokalbyje. Dabar aš matau, kad A.Zuokui turbūt buvo reikalingas pats susitikimo faktas, o ne pokalbio turinys“, – sakė A.Paulauskas.

Anot Seimo vadovo, jo pozicija po tris valandas trukusio susitikimo su A.Zuoku liko nepasikeitusi – liberalcentristų lyderiui reikėtų trauktis iš mero posto.

Tuo tarpu A.Zuokas tikina, jog susitikime kalbėta ir apie Naujosios sąjungos frakcijos poziciją balsuojant dėl interpeliacijos: „A.Paulauskas pasakė, kad socialliberalai laikysis neutralios pozicijos“.
Birutė Vyšniauskaitė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Prieš mūšį dėl kėdės – slaptas pokalbis"

  1. Ernestas.luk

    Geriau lai pagalvoja apie savo tevu isdavyste ir del savo poelgio apie galima tevynainiu pasitikejima juo paciu.
    Gaunasi ,kad jis dyrba poriesams ir kaip virsaitis liuosuoja nepaklusniuosius.
    Lyk zmones negali elgtis pagal savo sazine.
    Nerings Paulausko daugiau lietuvos zmones.Bus isringtas tik apgaves ,aip dabar pagal sarasa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.