„Lietuvos rytas” nusileido Stambulo ekipai

Eurolygos rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas” pralaimėjo Turkijos čempionui „Efes Pilsen” rezultatu 65:74.

Vilniečiai į priekį išsiveržė jau nuo pat pirmų minučių. Po Simo Jasaičio, Maurice’o Bakerio ir Fredericko House’o metimų šeimininkai pirmavo 9:6. Vėliau skirtumas pamažu augo ir kėlinuką vilniečiai laimėjo rezultatu.

Antrojo kėlinuko viduryje skirtumas jau pasidarė nepadorus – 29:13. Tačiau svečiai daugiausiai Antonio Grangerio ir Marko Popovičiaus pastangomis rado jėgų į didžiąją pertrauką esant rezultatui 35:28.

Trečiajame kėlinuke „Lietuvos ryto” persvara ėmė tirpti, kol galiausiai ketvirčiui įpusėjus rezultatas tapo lygus 37:37. Po keturias pražangas užsidirbę ilgam ant suolo atsisėdo Robertas Javtokas ir Haris Mujezinovičius ir svečiai ėmė lengviau rasti kelią šeimininkų krepšio link. Po trečiojo kėlinuko – 47:48.

Ketvirtame kėlinuke nuolat pirmavo svečiai, tačiau „Lietuvos rytas” lipo jiems ant kulnų po Simo Jasaičio, Tomo Delininkaičio metimų. Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Efes Pilsen” ekipa, kurioje nesustabdomas buvo Marko Popovičius, surinkęs 27 taškus – 65:74.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .