„Nevėžis” užtikrintai nugalėjo Valmieros klubą

SEB BBL varžybose Kėdainių „Nevėžis” namie 75:65 (18:14, 20:10, 21:18, 16:23) įveikė Valmieros „Lacplesa alus” ir iškovojo ketvirtą pergalę.

Kėdainių komanda rungtynių eigą kontroliavo visų rungtynių metu, tačiau neišvengė duobių. Trečiame kėlinuke per penkias minutes „Nevėžis” pelnė vos kelis taškus, o likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai presingo dėka priartėjo iki 8 taškų (71:63).

Paprastai prastai baudas metantis Marius Janišius šiandien tai darė ypatingai prastai ir greičiausiai pasiekė LKL antirekordą – tik 2 taiklūs metimai iš 15 bandymų. Varžovai tuo naudojosi ir stengėsi specialiai bauduoti aukštaūgį.

Šeimininkus visas rungtynes į priekį vedė įžaidėjas Gediminas Maceina, rungtyniavęs 38 minutes ir pelnęs 16 taškų bei sėkmingai vadovavęs komandos žaidimui. Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidė Paulius Počiuipa, pergalę įtvirtinęs taikliais baudos metimais.

Daugiausiai taškų „Nevėžiui” pelnė G.Maceina – 16 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), P.Počiuipa – 14, Žydrūnas Stankus – 12, M.Janišius – 10 (12 atk. kam., 5 per. kam.).

Latviams Edgars Rekis pelnė 14, Maris Gulbis 13 (11 atk. kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .