Žymos archyvas: janišius

„Šiauliai” pasiryžę išsaugoti bronzą

Pastarųjų keturių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatų bronzos medalių laimėtojai „Šiaulių” krepšininkai užtikrintai pradėjo mažojo finalo mačų seriją. Antradienį per pirmąsias varžybų serijos iki trijų pergalių rungtynes „Šiauliai” savo arenoje 110:85 įveikė „Alytaus” komandą. 19 … Skaityti toliau

„Neptūnas” atėjo į pergalių kelią

Penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos „Neptūnas” savo arenoje žaidė dvejas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes su Alytaus „Alytumi” ir Panevėžio „Techasu”. NEPTŪNAS – ALYTUS 97:79 (20:24, 27:22, 21:20, 29:13). Rungtyniavo ir taškus pelnė: „Neptūnui” – … Skaityti toliau

LKL sezonas uždarytas, finalų naudingiausias – T.Beardas

Šiandien Vilniuje, „Reval Hotel Lietuva” viešbutyje įvyko iškilminga LKL 2006/2007 m. sezono prizininkų bei geriausių žaidėjų apdovanojimų ceremonija. Naudingiausiu LKL finalų žaidėju tapo Kauno „Žalgirio” puolėjas Tanoka Beardas. Kaip žinia, amerikietis taip pat tapo ir … Skaityti toliau

Autsaiderė nukraujavusiam „Neptūnui” neįkando

Savaitgalį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate buvo sužaistos ketverios rungtynės. Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai šeštadienį namie rungtyniavo su pirmenybių autsaidere Marijampolės „Sūduva”. NEPTŪNAS – SŪDUVA 79:65 (22:13, 26:23, 12:16, 19:13). Rungtyniavo ir taškus pelnė: „Neptūnui” – … Skaityti toliau

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų” pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai”, … Skaityti toliau

„Nevėžis” užtikrintai nugalėjo Valmieros klubą

SEB BBL varžybose Kėdainių „Nevėžis” namie 75:65 (18:14, 20:10, 21:18, 16:23) įveikė Valmieros „Lacplesa alus” ir iškovojo ketvirtą pergalę. Kėdainių komanda rungtynių eigą kontroliavo visų rungtynių metu, tačiau neišvengė duobių. Trečiame kėlinuke per penkias minutes … Skaityti toliau