Kauniečiai įveikė vokiečius ir ukrainiečius

Kaune vykstančiame 12-ajame tarptautiniame Arvydo Sabonio taurės jaunių vaikinų (iki 17 metų) krepšinio turnyre dvi pergales iškovojo varžybų šeimininkai – A.Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniai.

Trenerio R.Brunecko vadovaujami krepšininkai B grupėje 154:60 sutriuškino Brandenburgo (Vokietija) ekipą ir 80:72 – Kijevo (Ukraina) komandą. Per rungtynes su vokiečiais nugalėtojams Dimitrijus Koblinecas pelnė 31 tašką, Paulius Kleiza – 18, Lukas Brazdauskis – 17. Į ukrainiečių krepšį P.Kleiza įmetė 34 taškus, Paulius Belevičius ir L.Brazdauskis – po 12.

Pirmąją varžybų dieną kijeviečiai 89:49 nugalėjo bendraamžius iš Ostravos (Čekija). Vakar čekai 79:48 parklupdė vokiečius.

A grupėje Š.Marčiulionio krepšinio akademijos vaikinai 72:58 nugalėjo „Soder Basket” (Švedija) komandą, tačiau vakar 65:73 nusileido Maskvos CSKA (Rusija) jauniams, kurie tapo grupės lyderiais. Užvakar maskviečiai 102:53 sutriuškino „BJBS Keizarmezs” (Latvija) krepšininkus.

Vakar latviai įveikė „Soder Basket” ekipą 60:40.