Žymos archyvas: zelmikas

Paskelbtas Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjų sąrašas rungtynėms su Moldavija

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyr.treneris Algimantas Liubinskas paskelbė rinktinės kandidatų sąrašą draugiškoms rungtynėms su Moldavijos rinktine. Komandos susitiks rugpjūčio 16 dieną Kišiniovo „Zimbru” stadione, skelbia Lietuvos futbolo federacijos svetainė internete. Kiek anksčiau Vilniuje susirinks Lietuvoje … Skaityti toliau

Finale „Kaunas” palūžo

„Kauno” futbolininkams Maskvoje nepavyko laimėti XIV Sandraugos taurės turnyro. Finale kauniečiai 2:4 (2:2) nusileido Baku „Neftči” iš Azerbaidžano. „Neftči” Sandraugos taurės turnyre triumfavo pirmą kartą, o kauniečiams šis finalas buvo pirmasis. Įdomiausia tai, kad šių … Skaityti toliau

Finale „Kaunui” pritrūko gynėjų

Lietuvos futbolo vicečempionai pralaimėjo lemiamą „Sandraugos taurės” turnyro dvikovą Kauno FBK „Kaunas” futbolininkai šiemet pagaliau žaidė „Sandraugos taurės” turnyro finale. Iki tol to nebuvo pavykę padaryti nė vienai Lietuvos komandai. Kauniečiai ankstesniais metais kelis kartus … Skaityti toliau

„Ekrane” jau čempioniškos nuotaikos

Vakar jau skelbėme, jog Panevėžio „Ekrano” futbolininkai, trečiadienį Šilutėje Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionato rungtynėse nugalėję Klaipėdos „Atlantą”, po dvylikos metų pertraukos tapo šalies čempionais. ATLANTAS – EKRANAS 1:3 (0:0) 2005 … Skaityti toliau

Panevėžio „Ekranas” tapo Lietuvos čempionu

Lietuvos futbolo „A lygoje” pagaliau baigėsi šešis metus iš eilės trukęs FBK „Kauno” dominavimas – 2005 metų sezono 33-ojo turo rungtynėse Panevėžio „Ekranas” iškovojo 26-ąją pergalę ir iki pirmenybių pabaigos likus trims turams įgijęs nepanaikinamą … Skaityti toliau