Žymos archyvas: zadneprovskis

Bronza sunkesnė už sidabrą

Prieš varžybas tarpusavyje medalių jie nesidalijo – tada ne juokai buvo galvoje. O dabar jau galima ir pašmaikštauti. Taip vėlų antradienio vakarą sakė paskutinieji iš Pekino žaidynių grįžę mūsų medalininkai – sidabrinis Edvinas Krungolcas ir … Skaityti toliau

Penkiakovininkų medaliai

Vakar Pekino vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvos delegacijos medalių taupyklė pasipildė iškart dviem apdovanojimais; sidabro ir bronzos medaliais. Vyrų šiuolaikinės penkiakovės varžybose 35-erių metų triskart Europos čempionas Edvinas Krungolcas iškovojo sidabro, o dukart pasaulio čempionas 33-ejų … Skaityti toliau

E.Krungolcas – trečias

Egipto sostinėje Kaire vykusių pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų antrojo etapo vyrų varžybų finale Lietuvos atstovas Edvinas Krungolcas užėmė trečiąją vietą. Olimpinis vicečempionas Andrejus Zadneprovskis užėmė šeštąją vietą, o Justinas Kinderis tarp 36 finalo dalyvių … Skaityti toliau

Kaunietis nenuvylė garsiųjų penkiakovininkų

E.Krungolcas, A.Zadneprovskis ir T.Žemaitis pasaulio čempionate kovojo kiekvienas už save ir vienas už kitą Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės vyrų komanda lapkritį tapo pasaulio čempione. Šį titulą iškovoję trys muškietininkai – Edvinas Krungolcas, Andrejus Zadneprovskis ir Tadas … Skaityti toliau

Pasaulio čempionas neskuba atsisakyti viengungio gyvenimo

Penkiakovininko E.Krungolco apdovanojimų kolekcijoje trūksta tik olimpinio aukso Penkiakovininkas Edvinas Krungolcas žingsnis po žingsnio artėja prie pagrindinio savo karjeros tikslo – olimpinio aukso medalio. Jis po tris kartus yra laimėjęs Europos čempionatą, pasaulio taurę, o … Skaityti toliau

Penkiakovininkai – aštunti

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Gvatemaloje estafečių varžybose Lietuvos komanda (Edvinas Krungolcas, Andrejus Zadneprovskis ir Tadas Žemaitis) užėmė 8-ąją vietą. Šios planetos pirmenybės šalies penkiakovininkams buvo itin dosnios: E.Krungolcas tapo pasaulio čempionu, A.Zadneprovskis iškovojo bronzos medalį, … Skaityti toliau

Penkiakovė: lietuviai – be konkurencijos

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Gvatemaloje Edvinas Krungolcas iškovojo aukso, o Andrejus Zadneprovskis – bronzos apdovanojimus. Lietuviai nugalėjo ir komandinėje įskaitoje. Planetos pirmenybių finale 33 metų Krungolcas surinko 5588 taškus, Zadneprovskis – 5468. Tarp lietuvių sugebėjo … Skaityti toliau

Penkiakovininkas – pasirinkimo kryžkelėje

Olimpinį vicečempioną A.Zadneprovskį nuolat lydintys kojų skausmai verčia galvoti apie karjeros pabaigą. Andrejus Zadneprovskis – pirmasis nepriklausomos Lietuvos penkiakovininkas, pasiekęs sportinės karjeros viršūnes. Jis laimėjo medalius visose aukščiausiojo rango varžybose. Stabiliai ir užtikrintai kopęs į … Skaityti toliau

Lietuvos penkiakovininkai švenčia 50-metį, rengiasi naujiems iššūkiams

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (toliau – LŠPF), šią savaitę švenčianti 50-mečio jubiliejų, pasiryžusi populiarinti šią sporto šaką ir išugdyti gausesnę pamainą šiuo metu Lietuvą garsinantiems sportininkams. „Galime pasidžiaugti iš tiesų puikiais laimėjimais, – sako Nerijus … Skaityti toliau