Žymos archyvas: prizininkas

Kauno kovotojams – penki aukso medaliai

Lietuvos kiokušin karatė čempionato nugalėtojai pelnė kelialapius į Europos čempionatą Klaipėdoje vykusiame Lietuvos kiokušin karatė čempionate daugiau kaip 50 pajėgiausių šalies kovotojų varžėsi dėl kelialapių į Europos čempionatą. Nugalėtojai iškart įgijo teisę startuoti balandį Vilniuje vyksiančiose Senojo žemyno pirmenybėse. Daugiausia … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , | Komentuoti

Imtynininkas A.Kazakevičius – Europos jaunimo čempionato prizininkas

Vengrijos mieste Szombathelyje vykusiame Europos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionate bronzos medalį iškovojo Aleksandras Kazakevičius. Vilniaus pedagoginio universiteto studentas trečią vietą užėmė svorio kategorijoje iki 66 kilogramų. Pirmoje kovoje trenerių Remigijaus Gusto ir Ruslano Vartanovo auklėtinis rezultatu 8:0, 7:0 sugniuždė norvegą … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , | Komentuoti

Boksininkų laukia Kinijos ringas

Šiandien į Kiniją išvyksta Lietuvos bokso rinktinė, kuri Mianjano mieste dalyvaus 13-ajame pasaulio čempionate. Lapkričio 13-21 dienomis vyksiančiose varžybose kovos šeši mūsų šalies odinės pirštinės meistrai – keturi kauniečiai ir du vilniečiai. Rinktinėje – dviejų miestų atstovai Sičuano provincijoje įsikūrusios … Skaityti toliau

Paskelbta kategorijoje Sportas | Žymos: , , , , , , , , , , , , , | Komentuoti