Žymos archyvas: naudingiausias

Jie nusipelnė žiedų su briliantais

Dvyliktą kartą tapusiems Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionais Kauno „Žalgirio” krepšininkams vakar per LKL sezono pabaigtuves Kaune įteikti čempionų žiedai. Jubiliejinio, penkioliktojo LKL sezono finale žalgiriečiai varžybų seriją prieš Vilniaus „Lietuvos rytą” laimėjo 4:1 ir … Skaityti toliau

Eurolygos elito klubuose lietuviai klesti

Pasibaigus pirmajam Eurolygos kovų etapui LŽ apžvelgia, kaip sekėsi žaisti Lietuvos krepšininkams užsienio komandose. Žvaigždė tarp žvaigždžių Ramūnas Šiškauskas, Maskvos CSKA Statistika po 13 rungtynių: minutės (vidutiniškai per rungtynes) – 27; taškai -13; rez. perdavimai … Skaityti toliau

Amerikos čempionate JAV iškovojo aštuntą pergalę

Las Vegase vykstančiame Amerikos čempionate įvyko dviejų turnyro lyderių dvikova. JAV nesunkiai rezultatu 91:76 (28:13, 21:17, 24:22, 18:24) nugalėjo argentiniečius. Amerikiečiai nuo pirmos rungtynių minutės išsiveržė į priekį. Argentinos rinktinė turėjo rimtų problemų gynyboje, tačiau … Skaityti toliau

“Žalgiris” bandys nutraukti nesėkmių Eurolygoje seriją

Vienuoliktojo turo mače Kauno krepšininkai sieks revanšo prieš Stambulo „Fenerbahce-Ulker” ekipą Kauno „Žalgirio” varžovais Eurolygos vienuoliktojo turo rungtynėse bus kovą dėl kelialapio į TOP-16 varžybas tęsiantys Stambulo „Fenerbahce-Ulker” (Turkija) krepšininkai. Po 10 turų jie turi … Skaityti toliau

Šalies krepšinio lyderiams dosniai atlyginta už sėkmę

Vilniaus viešbutyje „Reval Hotel Lietuva” vakar dažniausiai skambėjo „Lietuvos ryto” komandos pavadinimas ir jos žaidėjų pavardės. Per Lietuvos krepšinio lygos sezono pabaigtuvių šventę vilniečiai buvo sveikinami ne tiktai todėl, kad tapo šalies čempionais. Jie gavo … Skaityti toliau