Žymos archyvas: krėpšta

Pažaislio festivalis skelbia vasarą

Birželio 1-ąją Pažaislio vienuolyne prasidės tryliktasis Pažaislio muzikos festivalis. Tai didžiausias Lietuvoje tris vasaros mėnesius trunkantis klasikinės muzikos renginys. Šiais metais per festivalį bus pristatytas 41 projektas; 8 jų nemokamai. Per atidarymą – „Afroditės triumfas”. … Skaityti toliau

VDU studentas – pasaulio čempionas

Lietuvos orientavimosi sporto lyderis S.Krėpšta iškovojo du medalius Kaunietis Simonas Krėpšta tapo pasaulio studentų orientavimosi sporto čempionu. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentas buvo pajėgiausias vidutinės trasos varžybose. 6,1 km distanciją su 21 kontroliniu punktu Lietuvos … Skaityti toliau

Orientavimosi meistras sužibėjo Švedijoje

Kaunietis Simonas Krėpšta tapo didžiausių pasaulyje orientavimosi sporto varžybų nugalėtoju Švedijoje vykstančių didžiausių pasaulyje orientavimosi sporto varžybų „O-Ringen” vyrų elito grupėje nugalėtoju tapo 22 metų kaunietis Simonas Krėpšta, atstovaujantis Švedijos klubui „Mora IFK”. Lietuvos orientavimosi … Skaityti toliau