Žymos archyvas: kata

Lukas Kubilius – vėl Europos prizininkas

Šeštadienį Vilniuje pasibaigusiame Europos kiokušin karatė čempionate bronzos medalį iškovojo klaipėdietis Lukas Kubilius. Mūsų miesto kovotojas kovojo svorio per 90 kg grupėje. Čia Lietuvai atstovavo 2004 ir 2005 metų Europos čempionas Donatas Imbras iš Akmenės … Skaityti toliau

D.Mačiūtei – antras danas

Itin sunkų egzaminą išlaikiusi klaipėdietė Diana Mačiūtė tapo antrąja lietuve, karatė kiokušin sporto šakoje gavusia prestižinį antrąjį daną. Iš stovyklos užsienyje grįžusi D.Mačiūtė mielai sutiko atsakyti į „Klaipėdos” klausimus. Stovykloje – nelengva – Stovykla buvo … Skaityti toliau

Kauno taurė – „Okinavai”

Kauno taurės karatė kiokušin varžybose sėkmingai pasirodė Klaipėdos klubo „Okinava”, dalyvavusio svečių teise, sportininkai. Komandinėje įskaitoje jie užėmė pirmą vietą. Šį sezoną „Okinavos” sportininkai tobulėjo ir įgavo kaip niekad daug patirties, mat metai klubui buvo … Skaityti toliau