Žymos archyvas: favoritais

“Kauno rudens” finiše – kauniečių triumfas

Baigiamajame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape startavo 55 ekipažai, o finišą pasiekė vos 35 Šeštadienio pavakarę finišavusiame ralyje „Kauno ruduo 2006” pirmą kartą savo sportinėje biografijoje nugalėtojo titulą pelnė kaunietis lenktynininkas Vytautas Švedas, važiuojantis su … Skaityti toliau

Apžvalga: Ispanija – Tunisas

Šiandien, pirmadienį, rungtynėmis tarp Ispanijos ir Tuniso vienuolikių pasibaigs ir antrasis Vokietijoje vykstančio Pasaulio čempionato grupių etapo turas. Nors dvikovos favoritais neabejotinai bus laikomi pirmąsias rungtynes net 4-0 laimėję ispanai, čempionato pradžia parodė, kad turnyre … Skaityti toliau

Dominuos Pietų Amerikos bei Europos komandos

Lietuvos futbolo specialistų nuomonės ir prognozės Nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas: – Prognozės – nedėkingas dalykas, todėl retai imuosi spėlionių, ypač kai nežinau komandų vidaus reikalų. Aš sirgsiu už brazilus, bet šįkart labai abejoju, … Skaityti toliau

LKL mažasis finalas: „Šiauliai” – „Nevėžis”

Gegužės 6-ą dieną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) prasidės mažojo finalo dvikovos dėl bronzos medalių, kuriose susikaus Šiaulių „Šiauliai” ir Kėdainių „Nevėžis”. Reguliariojo sezono metu 2 kartus pergalę iškovojo šiauliečiai, kuri dar sykį kėdainiškius įveikė BBL … Skaityti toliau

Eurovizijos atranką laimėjusi „LT United” gali būti diskvalifikuota

(6)

Į Eurovizijos konkursą Atėnuose lietuviai šiemet nusprendė siųsti jungtinę profesionalių muzikantų grupę „LT United” su optimistiškai skambančia daina „We are the Winners”. Šeštadienį, kovo 4-ąją, Vilniaus „Siemens” arenoje vykusiame nacionalinės atrankos finaliniame koncerte „LT United” … Skaityti toliau