Žymos archyvas: diarra

A.Diarra pereina į „Bordeaux“

Daugkartinių Prancūzijos čempionų „Lyon” klubo saugas Alou Diarra artimiausiu metu persikels į „Bordeaux” ekipą – klubai jau pasiekė išankstinį susitarimą. „A.Diarra persikels į „Bordeaux” už 7,75 milijono eurų ir pasirašys 4 metų sutartį”,- teigiama oficialiame … Skaityti toliau

„Real” išplėšė Ispanijos čempionų titulą

Ispanijos čempionu po ketverių metų pertraukos 30-ąjį kartą klubo istorijoje tapo Madrido „Real”, kuris dramatiškose 38-oje „La Liga” pirmenybių turo rungtynėse pabaigoje palaužė „Mallorca” ekipą ir atėmė titulą iš nieko nebelėmusią triuškinančią pergalę Taragonoje iškovojusią … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė nusileido Maliui

Pirmosios 2007 metų rungtynės Lietuvos nacionalinei rinktinei susiklostė nesėkmingai. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusiame susitikime lietuviai po nepavykusio pirmojo kėlinio turėjo pripažinti Malio rinktinės pranašumą rezultatu 3-1. Malis 3 – 1 Lietuva 25′ [1 – 0] … Skaityti toliau

Ligue 1: „Lyon” tampa lyderiu

Sekmadienį buvo sužaistos likusios dvi Prancūzijos „Ligue 1” čempionato penktojo turo rungtynės. Kiti aštuoneri susitikimai vyko tračiadienį bei šeštadienį. Centrinė turo dvikova vyko Osero Stade Abbé-Deschamps stadione, kur vietos „Auxerre” priėmė čempionų vardą ginančius „Lyon” … Skaityti toliau