Žymos archyvas: delininkaitis

Olimpiečių būryje neramu tik krepšininkams

Vakar oficialiai paskelbtas galutinis šalies olimpinės rinktinės sąrašas, kuriame yra net 73 sportininkų pavardės. Ateinantį sekmadienį po krepšininkų palydų jis sutrumpės dviem pozicijomis. Tiesa, ateinantį sekmadienį per Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės palydas į olimpiadą trenerių … Skaityti toliau

T.Delininkaitis pasirinko Ukrainą, joje lieka ir R.Jarutis

Rusijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad keturis sezonus Vilniaus „Lietuvos ryto” komandoje rungtyniavęs netrukus 25 gimtadienį švęsiantis 190 cm ūgio gynėjas Tomas Delininkaitis artimiausius dvejus sezonus rungtyniaus Rimo Girskio treniruojamoje Mariupolo „Azovmaš” komandoje. Pasak Ukrainos spaudos, … Skaityti toliau

T.Delininkaitis: „Neplanavau būti slaptu ginklu”

Vilniaus „Lietuvos ryto” gerbėjai už savo komandos pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos finalo serijos antrosiose rungtynėse labiausiai turėtų būti dėkingi Tomui Delininkaičiui 35 minutes ant atsarginių žaidėjų suolelio praleidęs ir tik įpusėjus ketvirtam kėliniui į … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” išlygino finalo serijos rezultatą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) antrosiose finalo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas” namuose, po pratęsimo, rezultatu 80:75 nugalėjo Kauno „Žalgirio” krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėtas rungtynes išvykoje bei išlygino serijos rezultatą 1:1. Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie … Skaityti toliau

T.Delininkaitis: Tai vienos geriausių mano rungtynių

Įspūdingos Vilniaus „Lietuvos ryto” komandos pergalės kalviu tapo 34 minutes savo galimybės išbėgti į aikštelę laukęs 24 metų 190 cm ūgio gynėjas Tomas Delininkaitis, kuris sužaidęs vos 10 minučių surinko 17 taškų ir buvo neabejotinai … Skaityti toliau

Krepšinis – lyg narkotikas

Klaipėdą garsinančio krepšininko Tomo Delininkaičio mama norėjusi, kad sūnus taptų dailininku, nes nuo vaikystės gražiai piešė. Tačiau „Lietuvos ryto” gynėjas prisipažino, kad būti garsiu sportininku jam – tik į naudą. Kad ir dėl to, jog … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” be didesnio vargo iškopė į BBL finalą

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) antrajame pusfinalyje Rygoje Vilniaus „Lietuvos rytas” neturėjo didesnių problemų ir, rezultatu 99:75, nugalėjo Ventspilio „Ventspils” krepšininkus bei pateko į turnyro finalą. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir po Uvio Helmanio dvitaškio latviai … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” apgynė SEB BBL čempionų titulą

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) finalo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas”, po įnirtingos kovos, rezultatu 81:77 nugalėjo Kauno „Žalgirį” bei apgynė čempionų titulą. Rungtynes 5 taškais be atsako pelnė žalgiriečiai, tačiau „Lietuvos rytas” spurtavo 9:0 bei … Skaityti toliau

“Lietuvos rytas” pralaimėjo ULEB taurės finale

Šarlerua (Belgija) baigėsi ULEB taurės finalas, kuriame Vilniaus „Lietuvos rytas” pralaimėjo su Madrido „Real” ekipai rezultatu 75:87. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Real” ekipa. Alexas Mumbru pelnė dvitaškį per Kareemą Rushą,o Robertas Štelmaheris laisvas prametė iš po … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” įveikė serbus 11 taškų skirtumu

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai laimėjo pirmąsias ULEB taurės turnyro pusfinalio rungtynes namų aikštelėje, rezultatu 78:67 įveikdami Belgrado FMP komandą. Tačiau vilniečiai netryško džiaugsmu, nes vienu metu turėjo net 19 taškų pranašumą, kurio nepavyko išsaugoti iki … Skaityti toliau