Blakstienoms taip pat reikia priežiūros

Akys atrodys daug išraiškingesnės, jei rūpinsimės blakstienomis. Joms reikia nuolatinės priežiūros: rytą ir vakare iššukuoti šepetėliu, išteptu ricinos arba bet kokiu augaliniu aliejumi. Braukti iš apačios į viršų.

Prieš miegą blakstienų tušą būtina nuvalyti specialia emulsija arba kosmetiniu pieneliu. Jei naudojate vandeniui atsparų tušą, jį geriausia nuvalyti dvifaziu losjonu su aliejumi. Skysčio užpilus ant vatos gabalėlio jį reikia uždėti ant voko ir palaikyti vieną minutę. Po to atidžiai nuvalyti tušą, netrinti ir netempti odos.

Blakstienos greičiau iškrenta dėl įvairių priežasčių: alergijos kosmetinėms priemonėms, uždegiminių akių ligų, vaistų, vidaus organų ligų. Jei blakstienos pradėjo smarkiai kristi, būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Savarankiškai gydytis galima paprasčiausiomis priemonėmis: prieš miegą vokus ir blakstienas įtrinti ricinos aliejumi, taip pat linų arba aliejiniu vitamino E tirpalu. Tuo pat metu reikia gerti A ir B grupės vitaminų. Gydomasis vaistų poveikis žymiai sustiprėja kartu taikant fizioterapines priemones: vokų masažą, magnetoterapiją, ozonoterapiją.

Yra nemažai liaudiškų priemonių, stimuliuojančių blakstienų augimą. Kosmetologai pataria akis plauti ramunėlių ir rugiagėlių nuoviru. Galima paruošti ir kitokį mišinį: lygiomis dalimis sumaišyti ricinos ir varnalėšų aliejų bei aliejinio vitamino E tirpalą, į jį įpilti alavijo sulčių. Mišinį sulašinti į tuščią tušo tūbelę – balzamas bus patogiame flakonėlyje. Šiuo mišiniu blakstienas prieš naktį reikėtų tepti mažiausiai mėnesį, bet nepamiršti vartoti ir profilaktiškai.

Blakstienoms padės ir tiršta košelė, sumaišyta iš vieno arbatinio šaukštelio ricinos aliejaus ir smulkiai supjaustytos petražolės. Kartą per dieną šiuo mišiniu patariama įtrinti vokus. Gydymo kursas – 1-2 mėnesiai. Renkantis blakstienų tušą reikia galvoti ne tik apie ilginantį ar riečiantį tušo poveikį, bet ir apie tai, kad blakstienoms, kaip ir plaukams, reikalingas maitinimas. Jei esate alergiška, atidžiai išstudijuokite tušo sudėtį. Atkreipkite dėmesį, kad jo sudėtyje būtų šilko ekstrakto, biotino bei vitaminų A, C ir E. Nepamirškite: jei šios medžiagos yra pačioje ingredientų sąrašo pabaigoje, vadinasi, jų koncentracija labai maža.

Brangaus kokybiško tušo galiojimo laikas irgi baigiasi, tad galima jį prailginti. Neišmeskite jo ir nelašinkite į flakonėlį spirito – geriau prieš naudojimą tušo tūbelę įmerkite į karšto vandens vonelę. Tušo sudėtyje yra vaško, kuris nuo karšto vandens tirpsta, todėl tušas vėl pasidaro skystas. Specialistų tvirtinimu, 70 proc. tušo kokybė priklauso nuo šepetėlio. Tačiau net ir pasirinkus patį geriausią tušą ir šepetėlį ant blakstienų gali susidaryti gumuliukų. Jie atsiranda todėl, kad per blakstienas braukiam daug kartų. Užtenka tai daryti 3-4 kartus. Visažistai pataria blakstienas dažyti neskubant, užlaikant šepetėlį ir lengvai juo brūžuojant į šonus – taip pasiekiamas maksimalus efektas. Pravartu leisti blakstienoms pailsėti ir bent 1-2 dienas per savaitę jų nedažyti.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.