Brangūs papuošalai sėja ligas

Prieš puošiantis aukso ar sidabro dirbiniais, vertėtų susimąstyti, ar jie tinka mūsų organizmui.

Veikia skirtingai

Vieni žmonės mėgsta auksinius, kiti – sidabrinius papuošalus. Ant piršto maudami žiedą, norime atrodyti gražiai ir nesusimąstome, ar mums tinka metalas, iš kurio jis pagamintas. Aukso ir sidabro energetinės savybės skiriasi, todėl organizmui svarbu, kuo mes puošiamės.

Tyrimai rodo, kad aukso ir sidabro papuošalai žmogaus organus veikia skirtingai.

Tarkime, sidabras visiškai netinka hipertonikui. Širdies ligomis sergantiems žmonėms geriausiai puoštis auksu. Auksinė grandinėlė gelbsti nuo depresijos, žvalina, sidabrinė – ramina.

Liga – ir dėl žiedo

Mokslininkai ištyrė, kaip brangieji metalai veikia žmogų.

Nustatyta, kad auksas organizmo procesus suaktyvina, o sidabras – slopina. Todėl aišku, kodėl akupunktūros procedūroms naudojamos iš skirtingų metalų pagamintos adatos. Rytų gydytojai teigia, kad akupunktūros taškai ir zonos susiję tiek su vidaus organais, tiek tarpusavyje. Pavyzdžiui, sidabras gali panaikinti organo uždegimą, auksas – suaktyvinti organo veiklą.

Ant rankos riešo yra daugiau kaip 400 aktyvių taškų, susijusių su inkstais, kepenimis ir širdimi. Ant tam tikrų pirštų užmauti žiedai nuolat veikia biologiškai aktyvius taškus. Kartais gydytojams pakanka nuo piršto numauti sutuoktuvių žiedą, ir žmogus visam laikui atsikrato galvos skausmo ar nemigos. Esama pavyzdžių, kai nevaisingos moterys, nustojusios nešioti žiedą, pagaliau pastojo.

Metalai gydo

Sumažėjus jėgoms, medikai rekomenduoja auksinius papuošalus. Dėl tonizuojančio poveikio auksas labai tinka vidutinio amžiaus moterims ir sergantiems širdies ligomis. Jis taip pat naudingas hipertonikams, nes mažina arterinį kraujo-spūdį. O štai sidabras jiems nerekomenduojamas.

Aukso papuošalai tinka ir žmonėms, turintiems skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opą. Sidabras geriau sudirgusiems ir galvos skausmų kamuojamiems žmonėms. Netgi manoma, kad patamsėjęs sidabrinis papuošalas rodo ligą. Pasak ekspertų, šis metalas tamsėja kontaktuodamas su nesveiko žmogaus oda.

Geriau vienu metu nenešioti auksinių ir sidabrinių dirbinių, nes šių metalų bioenergetinis poveikis organizmui – priešingas. Būtent todėl nepageidautini ir auksiniai dantys bei jų karūnėlės. Jie gaminami iš sidabro ir aukso, tai yra tarpusavyje nederančių metalų, lydinio.

Kokį rinktis?

Kaip sužinoti, kuris metalas organizmui tinka, o kuris – ne?

Pakantumą metalui galima patikrinti pagal gydytojo Folio metodą. Pacientas rankoje laiko prietaisą su metalo pavyzdžiu, o prie aktyvių kūno taškų pridedamas specialus daviklis. Tiesa, medikai Folio metodą vertina skirtingai: vieni jam pritaria, kiti laiko šarlatanavimu.

Sukurtas ir laboratorinis testas. Jį sudėtingiau atlikti, tačiau rezultatai – tikslesni. Paimamas lašas paciento kraujo ir tikrinama reakcija į skirtingus metalus.

Vis dėlto dar galutinai neišaiškinta, ar galima medicinoje naudoti metaloterapiją. Keliasdešimt metų tiriama metalų įtaka gyvūnų ir žmonių organizmui, tačiau metaloterapija vis dar iki galo neaiški ir praktikoje nenaudojama. Gydytojai nuo devintojo dešimtmečio naudoja tik varinius diskus, kuriais gydo odos ligas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Medicina su žyma , , , , , , , .

3 atsiliepimai į "Brangūs papuošalai sėja ligas"

  1. Karve

    😯 omg!!!
    Sidabras blogiau uz auksa!!
    zinojau jau seniai… 8) 😀 😉 😛

  2. triufelis

    e as tik norejau suzinot kuris metalas yra brangiauses o cia tik skiedzia apie auksa ir sdidabra 🙄 👿 (fnger)

  3. triufelis

    debylynas cia kazkoks 😯 💡 (finger)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.