Prestižinis žurnalas „The Banker“ pripažino „Hansabanką“ geriausiu 2005-ųjų metų banku Lietuvoje

Prestižinis žurnalas „The Banker“ (leidžiamas „Financial Time Business“) šių metų rugsėjo numeryje skelbia geriausių pasaulio bankų rinkimų rezultatus. Geriausiu 2005-ųjų metų banku Lietuvoje prestižinis finansinėmis temomis rašantis leidinys pripažino „Hansabanką“. Apdovanojimas „Hansabanko“ valdybos pirmininkui Giedriui Dusevičiui, kartu su kitais geriausių pasaulio bankų vadovais, bus įteiktas Londone rugsėjo 6 d.

Apdovanojimai geriausiems bankams kiekvienoje šalyje skiriami atsižvelgiant ne tik į pastarųjų metų finansinius rezultatus bei augimą, bet ir technologinius bei strateginius pasiekimus. „Banko pripažinimas geriausiu konkrečioje valstybėje reiškia, kad mes šį banką vertiname kaip geriausią tiek pagal veiklos rezultatus, tiek pagal kokybinius pasiekimus“, – rašoma „The Banker’ pranešime spaudai.

Šių metų geriausių bankų rinkime dalyvavo 510 finansinių institucijų iš 138 šalių. Nugalėtojai bus apdovanoti prestižiniais „Bracken“ apdovanojimais, pavadintais Brendan Bracken, „The Banker“ įkūrėjo (žurnalas buvo įkurtas 1926 metais) ir dabartinio „Financial Times“ prezidento garbei. „Hansabankui“ žurnalo „The Banker“ apdovanojimas bus įteiktas pirmą kartą.

„Hansabankas“ pastaruoju metu daug dėmesio skyrė efektyvumo didinimui ir veiklos apimčių augimui, ir šiai finansų institucijai pavyko padidinti pajamas beveik 53 proc., o banko kapitalo grąža pastaraisiais metais pasiekė 16 proc.“, – „Hansabanko“ pasiekimus finansinių rezultatų srityje įvardijo prestižinis žurnalas „The Banker“. Žurnalo ekspertai taip pat įvertino „Hansabanko“ orientaciją į elektroninę bankininkystę ir banko pastangas, siekiant pasiūlyti klientams visas finansines paslaugas vienoje vietoje.

„Hansabankui“ pavyko padidinti elektroninių transakcijų kiekį nuo 66 proc. iki 76 proc. (iš visų banke atliekamų transakcijų), o tai iš dalies ir lėmė gerus rezultatus siekiant efektyvumo“, – teigiama „The Banker“ pranešime spaudai. „Be to, per pastaruosius metus „Hansabankas“ integravo dukterines bendroves į vieną grupę, siekdamas pasiūlyti klientams platų finansinių paslaugų spektrą vienoje vietoje“, – pažymėjo „The Banker“.

„Hansabanko“ valdybos pirmininko Giedriaus Dusevičiaus teigimu, „The Banker“ apdovanojimai yra aukštai vertinami profesionalų tarpe, todėl „Hansabankui“ šis apdovanojimas yra itin vertingas.

„Didžiausias pripažinimas bankui yra ne tik prestižinis tarptautinių ekspertų apdovanojimas, bet ir banko klientų bei darbuotojų lojalumas. Tai, kad klientai renkasi mus ir tai, kad mūsų darbuotojai profesionalūs bei atsidavę darbui ir lėmė, kad „Hansabankas“ pasiekė tokių puikių rezultatų, kuriuos savo ruožtu įvertino ir ekspertai. Todėl visų pirma esame dėkingi savo klientams ir darbuotojams už tai, kad jų pasitikėjimas banku pelnė „Hansabankui“ aukščiausio lygio tarptautinį pripažinimą“, – sakė „Hansabanko“ valdybos pirmininkas Giedrius Dusevičius.

„Hansabank“ grupė priklauso pirmaujančiai finansinei institucijai Baltijos ir Šiaurės šalių regione – „Swedbank“. Ši grupė turi daugiau nei 8,4 mln. privačių ir beveik 400 verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje. Grupė turi apie 750 padalinių Švedijoje ir apie 280 padalinių Baltijos šalyse. Be aktyvios veiklos Švedijoje ir Baltijos šalyse, „Swedbank“ grupė taip pat veikia Kopenhagoje, Kaliningrade, Londone, Liuksemburge, Maskvoje, Niujorke, Osle, Šanchajuje, Sankt Peterburge ir Tokijuje. 2004 metų pabaigoje grupės turtas siekė apie 1,02 mlrd. Švedijos kronų. „Swedbank“ grupėje dirba apie 15 tūkst. darbuotojų.

„Hansabankui“ Lietuvoje priklauso „Hansa lizingas“, „Hansa gyvybės draudimas“, „Hansa investicijų valdymas’, „Hansa draudimo brokeris“, „Baltijos autolizingas“ ir „Hansa valda“.

„Hansabankas“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.