Pabrangę degalai šokdina paslaugų kainas

Krovinių ir žmonių gabenimu užsiimantys verslininkai tvirtina nebegalintys toliau dirbti nuostolingai ir dėl to esą priversti didinti paslaugų įkainius

Dėl smarkiai išaugusių degalų kainų kaip ir kituose miestuose gali brangti Panevėžio transporto bendrovių paslaugos. Šių įmonių atstovai PB neneigė jau svarstantys tokią galimybę.

„Kad ir kaip nenorėtume, didinti įkainius greičiausiai būsime priversti – juk neišeina visą laiką dirbti į minusą“, – dienraščiui sakė bendrovės „Ekrano ekspedicija“ tarptautinių pervežimų vadovai.

Pasak jų, kaip ir visos verslo bendrovės, įmonė orientuojasi į situaciją rinkoje – degalų kainoms nepaliaujamai kylant, neišvengiamai turi kilti ir paslaugų įkainiai.
Bendrovės „Autresta“ direktoriaus pavaduotojas Arūnas Garbauskas taip pat sakė, kad įmonėje jau kuris laikas aptarinėjamos galimybės branginti transportavimo paslaugas. „Apie tai mąstome, didinti įkainius tikrai norėtųsi“, – teigė A.Garbauskas.
Direktoriaus pavaduotojas sakė nemanąs, kad degalų kainos ims mažėti. „Deja, jomis, o ne darbo užmokesčio dydžiu, ir toliau artėsime prie Vakarų“, – įsitikinęs A.Garbauskas.

Kartu su krovinių gabenimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis įkainius didinti svarsto ir keleivių pervežimo bendrovės. Vienoje iš jų – „Autoveroje“ – PB sužinojo, kad keleivių vežimo tarifas čia netrukus gali būti padidintas nuo 1,5-1,8 iki 2 litų už kilometrą.

Neringa Martinkutė

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.