Naujoji SAS kainodara keleiviams suteiks daugiau laisvės

Nuo rugsėjo 15 dienos Lietuvos, kaip ir kitų šalių, gyventojai galės pirkti bilietus į vieną pusę bet kuriam SAS skrydžiui Europoje, nes nuo šio rudens Skandinavijos civilinės aviacijos koncernas „SAS Group“ Europoje įdiegia naują bilietų platinimo koncepciją, kuri leis keleiviams be jokių apribojimų rinktis skrydžių kainą, laiką ir komfortą.
Keleiviai galės pirkti bilietus į vieną pusę į bet kurį SAS aptarnaujamą reisą, išskyrus tarpkontinentinius skrydžius. Be to, SAS panaikino visus suvaržymus keleiviams: nebeliko reikalavimo perkant pigų bilietą išbūti 3 dienas pasirinktame mieste, taip pat nebegalios ir „savaitgalio nakties“ taisyklė, pagal kurią perkant bilietą savaitgaliui buvo privalu pasirinktame mieste praleisti naktį iš šeštadienio į sekmadienį.
Naujoji sistema daugumoje Europos valstybių įsigalios nuo 2005 metų rugsėjo 1 dienos, o Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse – nuo rugsėjo 15 dienos. Bilietai į vieną pusę bus parduodami nepriklausomai nuo pasirenkamos skrydžio klasės. Bilietai kainuos, kaip ir iki šiol, nuo 150 litų, neįskaitant oro uosto mokesčių. Vaikų bilietai visiems skrydžiams į vieną pusę bus parduodami su 33 proc. nuolaida.
„Diegiamos naujovės garantuoja SAS keleiviams dar daugiau lankstumo ir pasirinkimo galimybių. Jomis galės naudotis ir keliaujantieji verslo reikalais, ir poilsiauti vykstantys žmonės“, – teigė SAS atstovybės Lietuvoje ir Latvijoje vadovė Rūta Jucienė.
Šią bilietų kainodaros koncepciją SAS buvo jau anksčiau įdiegusi Švedijoje bei Norvegijoje. Naujoji sistema pasiteisino, nes SAS lėktuvais skrendančių žmonių srautas tose šalyse pastebimai išaugo. Todėl dabar analogišką sistemą SAS pritaikys visoje Europoje.
Kaip ir iki šiol, į visus SAS reisus Europoje bus parduodami trijų kainų lygių bilietai: ekonominės klasės su mažiausiomis kainomis, ekonominės „Flex“ klasės, kuriuos galima prireikus keisti arba grąžinti, ir verslo klasės. Be to, bus lengviau rasti ir rezervuoti pigius SAS bilietus internete.
Pasak R.Jucienės, naują keleiviams patogesnę bilietų koncepciją SAS įveda reaguodama į klientų poreikių tyrimo rezultatus. Be kita ko, ji bus labai patogi verslo žmonėms, kurie dažnai negali tiksliai numatyti dalykinių susitikimų trukmės. Pavėlavę į numatytą reisą, jie galės lengvai įsigyti kitą grįžimo bilietą.
SAS siūlo plačiausią reisų ir skrydžio laikų iš Europos į Skandinavijos šalis pasirinkimą, o taip pat – dažnus ir patogius skrydžius į Baltijos valstybes, JAV ir Tolimuosius Rytus.
Iš Vilniaus SAS, bendradarbiaudama su partnere „airBaltic“, siūlo reisus į Berlyną, Kopenhagą, Dubliną, Hamburgą, Helsinkį, Miuncheną, Londoną, Oslą, Rygą, Taliną ir Vieną. Be to, SAS aptarnauja reisą Kopenhaga – Palanga – Kopenhaga.
Nuo šių metų rugsėjo 2 dienos SAS grupė pridės antrąjį SAS reisą iš Kopenhagos į Palangą, taip siekdama aptarnauti šįmet sparčiai didėjantį keleivių srautą tarp Danijos sostinės ir Vakarų Lietuvos regiono. Per savaitę bus vykdomi šeši papildomi SAS skrydžiai į Palangą. Nuo rugsėjo 2 dienos iš Kopenhagos į Palangą SAS lėktuvai iš viso skraidys 13 kartų per savaitę.
SAS yra pirmoji užsienio aviacijos bendrovė, pradėjusi reguliarius skrydžius į Vilnių. Pirmasis SAS lėktuvas Vilniaus oro uoste nusileido 1992 metų sausio mėnesį.
Koncerno „SAS Group“ pajamos pirmąjį šių metų pusmetį siekė 29 mlrd. Švedijos kronų (10,8 mlrd. litų) ir, palyginti su atitinkamu rezultatu per pirmuosius praėjusiųjų metų mėnesius, išaugo beveik 5 procentais.
Šįmet sausio – birželio mėnesiais SAS lėktuvais iš viso skrido 16,7 mln. keleivių – 3,2 proc. daugiau negu atitinkamu laikotarpiu pernai (16,1 mln.).
Iš viso šiuo metu „SAS Group“ turi 206 lėktuvus, kuriais pernai iš viso skraidino 32,4 mln. keleivių. Grupės pajamos 2004 metais sudarė 58,1 mlrd. Švedijos kronų (apie 21,1 mlrd. litų).
SAS yra viena iš tarptautinio aviacijos bendrovių susivienijimo „Star Alliance“ steigėjų. Ši grupė buvo įkurta 1997 metais ir dabar jungia 19 įvairių šalių aviacijos įmonių, tarp kurių tokie aviacijos rinkos gigantai kaip ‘United Airlines“ (JAV), „All Nippon Airways“ (Japonija) ir „Lufthansa“ (Vokietija).

„SAS Group“

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.