Kroatai olimpiadą pradėjo triuškinančia pergale prieš australus

Kroatijos rinktinė olimpinį krepšinio turnyrą pradėjo įspūdinga pergale. Į olimpiadą tik po atrankos turnyro patekę kroatai rezultatu 97:82 (21:14, 26:17, 26:22, 24:29) sutriuškino Australijos krepšininkus ir A grupėje iškovojo pirmąją pergalę.

Kroatijos krepšininkai pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinuke, kai atitrūko 19:12, o jau antrojo kėlinuko pradžioje padidino persvarą iki 12 taškų – 26:14. Skirtumas tarp ekipų nuolat augo, o australai nerado jokių priešnuodžių.

Jau antrajame kėlinuke kroatai turėjo beveik 20 taškų skirtumą, o trečiojo ketvirčio pabaigoje Marko Popovičiaus tolimas šūvis padidino Kroatijos rinktinės pranašumą iki 20 taškų – 72:52. Ketvirtajame kėlinuke kroatų persvara buvo padidėjusi iki visai nepadorios 29 taškų – 95:66.

Dvikovos pabaigoje kroatai atsipalaidavo ir leido varžovams kiek sumažinti skirtumą, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę – 97:82.

Australija: M.Nielsenas 13 (5 atk.kam.), D.Barlow 12, A.Bogutas 10, P.Millsas 9, J.Ingles 7.

Kroatija: M.Baničius ir N.Prkačinas – po 16, M.Tomasas (tritaškiai 4/4) ir Z.Planiničius – po 12, S.Nicevičius 10 (10 atk.kam.), R.L.Ukičius 9 (4 rez.perd.), D.Kusas 7, M.Popovičius 6 (5 rez.perd.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas.