Už kritiką – Radžio gerbėjų grasinimai

Prieš kelis mėnesius kilusiame skandale, kai maestro Vytautas Juozapaitis gavo bauginančią žinutę ir kreipėsi į policiją, – naujas posūkis. Policijoje apklausta gera dainininko Radži Aleksandrovičiaus pažįstama Raisa Šarkienė, nepraleidžianti nė vieno čigono pasirodymo. Tuo tarpu garsus šalyje dainininkas Radži tvirtina, kad nenori niekam stoti skersai kelio. „Stengiuosi gyventi ramiai ir savo dainomis džiuginti gerbėjus, – pasakojo įžymybė. – Nesuprantu, kodėl pirmai progai pasitaikius stengiamasi mane pažeminti ir apkaltinti nebūtais dalykais.”

Dažnas paauglys svajoja apie populiarumą ir būrius gerbėjų. Nematoma medalio pusė, apie kurią puse lūpų pasakoja pramogų pasaulio žvaigždės, atrodo nereikšminga. Tačiau kartais populiarumas gali kirsti itin skaudžiai. Tuo įsitikino panevėžietis dainininkas Radži Aleksandrovičius – prieš kelis mėnesius prieš savo valią įpainiotas į detektyvu virtusią istoriją, kuri jam kainavo nemažai nervų ir bemiegių naktų. Pastarosiomis dienomis šiame skandale įvyko nauji posūkiai.

UŽGAVO ŠIRDĮ

Prieš kelis mėnesius žinomam baritonui ir muzikos projekto „Žvaigždžių duetai” vertinimo komisijos pirmininkui Vytautui Juozapaičiui į mobilųjį telefoną atskriejo trumpoji žinutė su grasinimu nužudyti. Solistas šį faktą griežtai paneigė, bet policijos pareigūnai jį patvirtino. Skandalas kilo tuomet, kai savo nuomonę pareiškė kitas „Žvaigždžių duetų” komisijos narys dirigentas Donatas Katkus. Jis dėl to išpuolio atviru tekstu apkaltino Radži.

„V.Juozapaitis neslepia savo nuomonės. Tiesiai drožia, ką galvoja. Per konkursą jis profesionaliai vertina Radži, kad tai jaunas žmogus, kuris nemoka dainuoti. Bet balsuoti už jį suorganizuota daug žmonių. Vieną kartą ir man buvo parašyta daug žinučių, kai Radžiui parašiau 8. Rašė, kad esu senas pirdžius, kad dingčiau iš Lietuvos, kad bus blogai. Tada įtariau, kad rašė pats Radži”, – dienraščiui „L.T.” aiškino dirigentas.

Vėliau D.Katkus dėl savo žodžių atsiprašė, tačiau skaudus smūgis jau buvo suduotas. Iš prigimties jautrus Radži maestro žodžius priėmė giliai į širdį ir sielojosi. „Jis neturi įrodymų, kad galėtų mane kaltinti. Gal dabar visas savo nelaimes kars ant mano sprando ?” – klausė Radži ir tvirtino, kad nei apie jokias žinutes, nei apie jas siuntusį žmogų nežino.

APKLAUSĖ

Praėjus keliems mėnesiams, aistros lyg ir atslūgo. Galbūt viskas būtų taip ir pasibaigę, tačiau praėjusios savaitės ketvirtadienį didžiulį ažiotažą sukėlusioje byloje sulaukta netikėto posūkio. Vilniaus kriminalinės policijos pareigūnai apklausė gerą Radži pažįstamą vilnietę Raisą Šarkienę. 52-ejų moteris į Policijos departamentą buvo atlydėta iš savo namų sostinės Kalvarijų gatvėje. Po maždaug pusvalandį trukusios apklausos moteris išvežta į sostinės 7-ąjį policijos komisariatą. Ten po kurio laiko prisipažino siuntusi grasinamo pobūdžio trumpąją žinutę operos solistui V.Juozapaičiui.

MELDĖ ATLEIDIMO

Po apklausos duodama išskirtinį interviu R.Šarkienė liedama ašaras pripažino savo kaltę ir meldė atleidimo. „Tą nelemtą vakarą buvau „Žvaigždžių duetų” filmavime ir mane, pusiau čigonę, kaip ir Radži augusią vaikų namuose, kai kurios Juozapaičio pastabos, skirtos jaunajam atlikėjui, įskaudino. Net išėjau į lauką, nes nebegalėjau tų įžeidinėjimų klausytis, – aiškino įvykio aplinkybes Radži gerbėja. – Matyt, likimas pakišo pirštą, kad radau kažkieno pamestą mobilųjį telefoną. Iš jo ir parašiau tą nelemtą žinutę. Juolab kad šiais laikais reikiamą telefono numerį sužinoti vieni juokai. Dabar labai dėl to gailiuosi.”

NORI ATSIPRAŠYTI

Moteris tvirtino, kad tikinti Dievą, todėl dar blogiau jaučiasi, nes tuomet, kai siuntė tą nelemtą žinutę, linkėjo žmogui blogo. „Esu dviejų vaikų mama, o ir Radži man kaip sūnus, – tęsė pasakojimą ji. – Nežinau, kaip jis reaguos, kai sužinos šią istoriją. Nieko jam nesakiau. Išsigandau, kai žiniasklaidoje dėl tos žinutės kilo triukšmas ir buvo pradėtas tyrimas. Daug kartų norėjau prisipažinti policijai, bet vis išsigąsdavau.” Liedama ašaras ponia Raisa tikino norinti asmeniškai susitikti su V.Juozapaičiu ir jo atsiprašyti.

NE VISAI TIESA

Tačiau R.Šarkienė tiek policijos pareigūnams, tiek žiniasklaidai papasakojo ne visą tiesą. Dienraščio „L.T.” patikimi šaltiniai atskleidė, kad savo parodymais Raisa mėgina pridengti kitą moterį. Jei į dienos šviesą iškiltų tiesa, ši moteris turėtų ne tik teisinių, bet ir šeiminių bei finansinių nemalonumų.

Norėdamas išsiaiškinti tiesą, kas rašė žinutes, Radži turės pasitelkti detektyvo sugebėjimus. Tačiau tai įvyks tik po kelių savaičių, mat dabar dainininkas su globėja Vida ir jos sūnaus šeima vieši pas Vokietijos mieste Miunchene gyvenančią krikštamotę.

GERBĖJŲ PRAŠO NESIELGTI NEAPGALVOTAI

„Pas Jorintą važiuoju kasmet. Tai pačios geriausios mano atostogos”, – smagiai nusiteikęs aiškino prieš skrydį Radži. Tačiau išgirdęs klausimą apie pradėtą bylos tyrimą, dainininkas surimtėjo. „Nemaloni istorija. Be to, tai įvyko seniai, tačiau apie bylą manęs niekas neinformavo ir dėl jos nė karto nebuvau apklaustas policijoje, nors D.Katkus mane viešai apkaltino siuntus tas žinutes. Tačiau, patikėkite, nukentėjau pakankamai. Gal nuskambės egoistiškai, bet tai padaręs žmogus pakenkė ir sau, ir man”, – kalbėjo Radži.

Prieš skrydį apie Raisos apklausą dar nieko nežinojęs dainininkas sakė ne kartą viešai prašęs savo gerbėjų nesielgti neapgalvotai, tačiau atsakyti už kiekvieną Lietuvos gyventoją jis negalįs.

PROVOKAVO

Vis dėlto Radži įsitikinęs, kad dėl susidariusios padėties kalti ir V.Juozapaitis su D.Katkumi – jie neteisingu ir atvirai priešišku elgesiu bei komentarais provokavo jo gerbėjus. „Visi matė, ką jie darė per „Žvaigždžių duetus”, kad tik aš nepatekčiau į finalą. D.Katkus vienoje interneto svetainėje viešai prisipažino, kad buvo susitaręs su V.Juozapaičiu mudviejų su Livija į finalą nepraleisti. Tai tikrai gali papiktinti žmones”, – aiškino jis, bet vėliau tarstelėjo, kad norėtų tas istorijas pamiršti. Deja, dabar paaiškėjo, kad iš Miuncheno grįžusio Radži Lietuvoje lauks nelinksmos naujienos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , .

9 atsiliepimai į "Už kritiką – Radžio gerbėjų grasinimai"

 1. as

  gaidys tas radzi ir yra. slykstyne ir dar isisvaizduoja kad moka dainuoti, o is tikro tik krenkscia ir tamposi scenoje kaip asilas.

 2. mergina

  Tau turetu buti ziauriai geda radzi 😳 uz tokius zodzius kaip tu kaltini gerb. Juozapaiti ir gerb. Katku, kad jie atvirai pasako, kad esi neprofesionalus jie galetu tave i teisma paduoti uz neteisingus kaltinimus ir uz apsmeizima! O, kad tau dar laaaabai daug truksta iki ju lygio tai cia jau yra daugiau nei akivaizdu.

 3. mes

  Nu ir kas, kad jis nemoka dainuoti Juozapaitis ir Katkus man irgi nepatinka kuom jie geresni uz Radzi? Man pvz kaip zmogus labiau patinka Radzis o ne tie visus kritikuojatis swenukai!

 4. to mes

  Gal cigonas esi ir tau turi patikti garbetroska radzi. Butu mana valia as jo ant scenos neleisciau. Dainuoja kitu dainas kaip koks mulkis.

 5. negerbeja

  Neturiu nieko pries radzi.girdejusi jo dainas kelias
  man jos nepatinka.zinoma yra zmoniu kuriems atrodo kad jis gerai dainuoja.cia kiekvieno zmogaus asmenine nuomone.bet manau sis vaikinas daug sau leidzia. jo gerbejai taip pat. jis visada isivelia i kazkokias situacijas.

 6. MR.G

  Ir Minedas uz ji geresni balsa turi 🙄

 7. donkia

  visiskai sutinku su as&#039u. tamposi tikrai profesionaliai tas Gaidys radzis

 8. jooo

  galetu kituose zvaigzdziu duetuose dainuoti radzi ir minedas. abieju sugebejimai labai panasus tik vienas ramus o kitas karstakosis.

 9. xxx

  lietuviai nesveiki pavyduoliai, tiek komisija ligota, tiek kai kurie cia komentavusieji. Ka Radzis jums trukdo i telika spoksoti, jei nepatinka jo dainos – persijunkite kita kanalą!!! Tolerancijos kaimieciai pavyduoliai, geda del jusu lietuviu bukumo. Kuo didziausios sekmes tau Radzi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.