Oficialiai įregistruota A.Valinsko partija

Televizijos laidų vedėjo Arūno Valinsko vadovaujama Tautos prisikėlimo partija (TPP) pirmadienį įregistruota oficialiai.
Teisingumo ministerijos patikrintus dokumentus Registrų centrui partija įteikė birželio 20 dieną. Pateikus dokumentus, partija į Juridinių asmenų registrą pagal įstatymus turi būti įrašoma per penkias darbo dienas.

Teisingumo ministerija birželio viduryje patvirtino TPP pateiktų dokumentų atitikimą įstatymų reikalavimams.

Kuriant partiją, steigiamojo suvažiavimo dokumentus reikia pateikti Teisingumo ministerijai, kuri patikrina, ar partijos steigimas atitinka įstatymo nuostatas, o steigiamos partijos programa ir įstatai nepažeidžia Konstitucijos ar kitų teisės aktų.

Dabar Lietuvoje įregistruotos 39 partijos.

Dokumentus tikrinti Teisingumo ministerijai šiuo metu taip pat yra pateikęs iš socialdemokratų partijos pašalinto Algirdo Paleckio „Frontas“, Profsąjungų partija bei Leiboristų partija.

Tuo metu žemaičių partiją siekiantys įregistruoti aktyvistai sulaukė neigiamo ministerijos įvertinimo ir šį sprendimą apskundė teismui.

Seimo rinkimai vyks šių metų spalį.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "Oficialiai įregistruota A.Valinsko partija"

  1. SNIEGUOLĖ

    Laba diena
    labai palaikau Arūną Valinską ir noriu su juo žingsniuoti greta. Tikiuosi, kad TIK VERSLO ŽMOGUS šiuo metu sugebės pagelbėti Lietuvai. Su pagarba: Snieguolė Plukienė Radviliškis

  2. adrenalinas

    Jeigu atiduotume seimui televizija,o valinskui seima,tai manau lietuva is esmes atsigautu kaip salis,bet televizija turetumem kaip dabartine lietuvos situacija. Palaikau Valinsko partija !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.