Girti „svieto lygintojai” atkeršijo ne tiems

Alaus „kryžiaus žygiui” įkvėpti trys kauniečiai sunkiai sužalojo buvusiame jų keršto objekto bute apsistojusius niekuo dėtus sugyventinius.

36 metų moteris jau daugiau kaip savaitę gydoma Kauno medicinos universiteto klinikose. Medikams nelaimėlė atvežta komos būsenos. Ji ne tik patyrė sunkią galvos traumą, bet ir buvo žiauriai išniekinta.

Panaudotas šluotkotis.
Girti sadistai, nepajėgdami išžaginti aukos, į jos lytinius organus įkišo pagalį. Pirminiais duomenimis, nulaužtą apie pusantro metro ilgio šluotos kotą. Ir panaudojo jį ne vieną, o kelis kartus.

Prieš mėnesį kojų venų operaciją patyręs išžagintosios sugyventinis negalėjo moteriai padėti. Jis gulėjo sumuštas namuose.

Į sugyventinių butą įsibrauta naktį išmušus dviejų langų stiklus. Aukos užkluptos miegančios. Vyriškis imtas mušti tiesiog lovoje. Pirminiais duomenimis, nusitvėrus lazdą, kuria aptalžyta ir moteris. Manoma, kad įsibrovėliai net nematė jo veido. Per egzekuciją moteris buvo ištempta į lauką.

Pasityčioję iš aukos, įsibrovėliai vėl grįžo pas leisgyvį jos sugyventinį. Į vyriškį šautą iš dujinio pistoleto – nudegintas kaklas.

Kliuvo ir kaimynams

Paliekant nusikaltimo vietą, kieme gulinti išprievartauta moteris buvo dar ir apšlapinta. Kaimynai bijojo jai pagelbėti. Be to, vienam jų grasinta pistoletu reikalaujant pasakyti, kur gyvena ieškomas asmuo. Kadangi kaimynas to nežinojo, porą kartų smogta ir jam. Paskui grasinant ginklu vyriškis išsivarytas į kiemą, kad parodytų ieškomas duris.

Apspardytas ir kieme stovėjęs dar vieno kaimyno automobilis.

Keršytojai į egzekucijos vietą atėjo pėsčiomis. Nuo Plento gatvės daugiabučio, kurio viename bute buvo sukurtas keršto planas, iki Prendzeliavos, kurioje anksčiau gyveno keršto objektas, laukais – keletas kilometrų.

Vadovavo nepilnametis

Nusikaltimą tiriantys Panemunės policijos komisariato pareigūnai į šio buto duris pabeldė po penkių dienų. Įtarimai pareikšti jame gyvenančiam septyniolikamečiui ir dviem vyresniems jo pažįstamiems.

Įtariamųjų trijulė – iš skirtingų Kauno rajonų. Septyniolikametis – iš Panemunės, aštuoniolikametis – iš Aleksoto. Devyniolikametis – iš Kalniečių mikrorajono. Pastarasis vienintelis mokosi Kauno statybininkų mokykloje, kita vertus, tik jis ir yra teistas – už vagystę. Ankstesnis teismo nuosprendis jam buvo atidėtas. Dar vieną nusikaltimą devyniolikametis padarė likus vos kelioms dienoms iki nuosprendžio atidėjimo pabaigos.

Nusikaltimo organizatoriumi laikomas kepėju vienoje bendrovėje dirbantis septyniolikametis. Pirminiais duomenimis, ši istorija susijusi su jo patėviu. Kaip, kol kas nenorima atskleisti.

Patėvio šešėlis

Kaip LŽ pasakojo sužalotų sugyventinių kaimynai, anksčiau šiame bute gyveno vyriškis, kuris buvo nuteistas už sugyventinės nužudymą. Tragedija įvyko tame pačiame bute. Kalbama, kad moteriai atkeršyta už neištikimybę. Anot tų pačių kaimynų, šiame name yra gyvenęs ir septyniolikamečio patėvis.

Žudikas buvo nuteistas 15 metų laisvės atėmimo bausme, tačiau atliko ne visą bausmę – buvo paleistas 2 metais anksčiau. Vos tik jis grįžo iš kalėjimo, šis tetai priklausęs butas buvo parduotas. Tai įvyko prieš kelis mėnesius.

Butą nusipirkęs naujasis savininkas išnuomojo jį sugyventiniams. Atrodo, kad kerštautojai to nežinojo.

Pareigūnai teigia įminę šią mįslę operatyvinėmis priemonėmis. Du iš įtariamųjų jau buvę jų akiratyje, tačiau vis nepavykdavo jų sulaikyti turint įkalčių.

Nei vienas įtariamųjų per šį šiurpų išpuolį nesuimtas – visi turi nuolatinę gyvenamąją vietą, du – neteisti, o trečiasis teistas už nusikaltimą, kuris priskiriamas nesunkiems. Dabar jiems gresia laisvės atėmimas iki 10 metų. Nepilnamečiui tai – didžiausia bausmė, skiriama pagal mūsų įstatymus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Girti „svieto lygintojai” atkeršijo ne tiems"

  1. pilietis

    Jiems po pagali i subine arba ant kuolo pasodinti. Vezti i kalejima ten gaidziais padarys greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.