Į bangas vyrą sviedė įniršis

Kodėl verslininkas ryžosi mirtinam skrydžiui automobiliu nuo tilto į jūrą? Atsakymų į šį klausimą paieškos tuojau pat apaugo įvairiausiomis versijomis.

Stabdymo žymių nebuvo

Skaudi nelaimė ant Palangos pėsčiųjų tilto į jūrą įvyko vakar rytą.

Apie 10 valandą prie poilsiautojų pamėgtos J.Basanavičiaus gatvės privažiavo 32 metų Kęstučio Baginsko vairuojamas automobilis „Audi A6”.

Anot liudininkų, mašina užvažiavo ant pėsčiųjų tilto, kelioms sekundėms stabtelėjo prie čia esančių suoliukų – praleido tiltu ėjusias dvi moteris.

Staiga automobilio vairuotojas pradėjo didinti greitį.

Mašina nulėkė tiltu, nuskynė turėklus ir pliūkštelėjo į Baltijos bangas.

Manoma, jog K.Baginskas nesuabejojo dėl savo pasirinkimo. Automobilio stabdymo žymių nebuvo.

Spėjama, jog vyro vairuojama mašina tiltu lėkė mažiausiai 80 kilometrų per valandą greičiu.

Dar plakė širdis

Į įvykio vietą atskubėjo kurorto policija, Klaipėdos ir Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, narai. Įvykio vietoje budėjo medikai.

Pasak Palangos vandens motociklų sporto klubo prezidento Jono Pirožniko, narai ilgai negalėjo rasti mašinos dėl prasto matomumo vandenyje.

„Nustatyti vietą, kur nuskendo automobilis buvo sunku ir dėl to, kad nežinojome, kokiu greičiu jis važiavo. Tačiau policijos pareigūnai mums tai pranešė, ir mašiną suradome”, – aiškino J.Pirožnikas.

Nuskendusį automobilį aptiko Palangos gelbėtojas Vincas Margevičius. Ji buvo už 80 metrų nuo tilto apie penkių metrų gylyje. Gelbėtojai teigė, kad automobilį nunešė srovės.

Vakar apie 11 valandą ištraukė automobilyje buvusį vyro kūną. Medikai dar užčiuopė K.Baginsko pulsą. Vyrą gydytojai gaivino apie pusvalandį, tačiau išsaugoti jo gyvybės nepavyko. Žmogus po vandeniu išbuvo daugiau nei pusvalandį. Apie vidurdienį iš jūros buvo ištrauktas ir nuskendęs automobilis. Į krantą jis ištemptas Klaipėdos jūrų uosto direkcijos kateriu „Žaibas”, o vėliau – ugniagesių automobiliu.

Spėjama, jog vyras nuskendo, tačiau neatmetama, jog jis mirtinai susižalojo nuo smūgio, kurį patyrė automobiliu išlaužęs turėklus. Ištrauktos mašinos priekis buvo visiškai sulamdytas.

Prieš nelaimę linksminosi

Neoficialiais duomenimis, vyras beprotišką poelgį atliko susipykęs su savo gyvenimo drauge.

Liudininkų teigimu, nelaimės išvakarėse vyriškis su draugais žiūrėjo futbolo varžybas. Linksmybės tęsėsi iki paryčių lauko bare S.Daukanto gatvėje. Tad įtariama, kad K.Baginskas įvykio metu buvo neblaivus.

Paryčiais vyras susipyko su drauge ir pradingo. Žuvusįjį pažinoję žmonės tikino, jog išgėręs K.Baginskas dažnai su ja kivirčydavosi.

Palangos policijos pareigūnams neprisistatęs asmuo vakar rytą pranešė, kad mieste važinėja tamsiai žalios spalvos automobilis „Audi A6”, kurį vairuoja neblaivus žmogus.

Mašina dideliu greičiu lėkė J.Basanavičiaus gatve, kur automobilių eismas yra draudžiamas, ne kartą kliudė šaligatvį. Tramdyti pažeidėjo buvo išsiųstas patrulis, tačiau sulaikyti nebespėjo – jis automobiliu nuvažiavo nuo jūros tilto.

Kaltas – verslas?

Vienos K.Baginską pažinojusios moters, turinčios J.Basanavičiaus gatvėje kavinę, manymu, vyras tokiam poelgiui pasiryžti galėjo ir dėl nesėkmių versle.

Anot palangiškės, po to kai miesto savivaldybė J.Basanavičiaus gatvės kavinėse uždraudė naudoti garso stiprintuvus, kavinės prarado pusę klientų ir patyrė didelių nuostolių.

Užvakar K.Baginskas kartu su kitais verslininkais ėjo pas Palangos merą ir prašė, kad penktadienį vyksiančiame miesto tarybos posėdyje būtų iškeltas klausimas dėl triukšmo reikalavimų sušvelninimo.

Tačiau sulaukė neigiamo atsakymo. Toks klausimas į darbotvarkę nebuvo įtrauktas.

Palangos policijos komisariato vadovo Aurijaus Jusio teigimu, įvykio aplinkybės nėra iki galo aiškios. Kol kas pareigūnams nepavyko ir pasikalbėti su K.Baginsko gyvenimo drauge. Moteris labai išgyvena dėl draugo mirties ir dar negali kalbėti apie įvykį.

Apie savižudybę nekalbėjo

K.Baginskas gyvenamąją vietą yra deklaravęs Telšiuose. Mažiau nei prieš mėnesį – birželio 6 dieną – vyras atšventė 32-ąjį gimtadienį.

K.Baginskui ir jo gyvenimo draugės bendrovei priklauso kavinė „Aitvaras”, esanti J.Basanavičiaus gatvėje. Vyrą pažinojusieji apibūdino jį kaip šiltą ir gerą žmogų.

Kavinės darbuotojai tvirtino negirdėję, kad K.Baginskas kalbėtų apie savižudybę. Dieną prieš įvykį jis buvo gerai nusiteikęs. Pirminiais duomenimis, vyras nepaliko ir atsisveikinimo laiško.

Žmonės nušoka dažnai

Įvykio vietoje dirbę pareigūnai sakė, jog neprisimena, kad Palangoje būtų toks įvykis.

„Dažnai pasitaiko, jog nuo tilto nušoka žmonės, tačiau kad nulėktų automobiliu, per mano dešimties metų darbo patirtį nėra buvę. Daugiausiai sunkumų kilo, kai reikėjo ištraukti mašiną”, – po operacijos kalbėjo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Edmundas Stalmokas.

Kurorto gelbėtojų vadovas J.Pirožnikas neslėpė, jog tokio važiavimo metu didelis pavojus kilo prie tilto ir ant jo buvusiems žmonėms.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , , , , .

3 atsiliepimai į "Į bangas vyrą sviedė įniršis"

  1. jus nieko nezinot

    tai ir nespeliokit kiekvienas daro ta ka jiems protelis sako

  2. mongas

    ka jau padarysi toks gyvenimas 🙁

  3. rasa

    kodel neparaso kad jis zudikas pries 13 m. nuzude labai ziauriai moteri .sazine ji uzgrauze.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.