Naująjį Rusijos partijos „Jabloko“ lyderį jau sumušė „kažkokie neaiškūs žmonės“

Rusijos partijos „Jabloko“ naujas lyderis, Maskvos miesto dūmos deputatas Sergejus Mitrochinas įsivėlė į pirmąjį nuo savo išrinkimo incidentą.
Remiantis jo ir jo šalininkų pranešimais, jį sumušė nežinomi žmonės civiliniais drabužiais, kai jis mėgino pasipriešinti žmonių iškeldinimui jėga iš bendrabučio Maskvos šiaurės rytuose.

Kaip pats A.Mitrochinas sakė agentūrai „Interfax“, prieš dvi dienas iš fabriko „Smena“ bendrabučio Jasnyj projezd gatvės 19 name šešių butų buvo iškeldinti maždaug 30 žmonių, tarp kurių yra maskviečių, pabėgėlių iš Abchazijos, Baku, Armėnijos.

„Visi jie įregistruoti Maskvoje, ir dar sename bendrabutyje gyveno daug metų“, – sakė A.Mitrochinas.

„Pirmą kartą dėl to atėjo teismo vykdytojai, o paskui pasirodė iš viso kažkokie neaiškūs žmonės. Be to, nutarime iš pradžių buvo nurodyta iškeldinti žmones tik iš trijų butų ir tai ne visus“, – pažymėjo A.Mitrochinas. Jis pranešė, kad organizavo gyventojų sugrąžinimą atgal į butus ir tam, pasak jo, teko išlaužti tris neteisėtai įstatytas naujas duris.

Pokalbis su A.Mitrochinu nutrūko netikėtai. „Štai dabar vėl prasideda kraujo liejimas ir smurtas, taip pat ir prieš mane“, – sakė deputatas. Po to ragelyje pasigirdo triukšmas, šauksmai ir ryšys nutrūko.

Judėjimo „Maskvos ir Maskvos srities bendrabučiai“ koordinatorius Michailas Doronenka pranešė, kad A.Mitrochiną sumušė Federalinės bausmių atlikimo tarnybos valdybos darbuotojai.

Pasak M.Doronenkos, tarp žmonių civiliniais drabužiais ir gyventojų įvyko susirėmimas, per kurį gyventojai buvo išstumti iš aukšto, o A.Mitrochinas sumuštas ir kurį laiką „laikomas įkaitu“.

A.Mitrochinas tapo Rusijos jungtinės demokratų partijos „Jabloko“ pirmininku šį savaitgalį, kai iš jo pasitraukė Grigorijus Javlinskis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.