Ministras neteko limuzino

Policija viešai nepranešė apie avariją, per kurią buvo sudaužytas teisingumo ministro tarnybinis automobilis, kainavęs beveik 200 tūkst. litų.

Teisingumo ministras Petras Baguška pastarosiomis dienomis pakeitė tarnybinį automobilį: iš prabangaus BMW-530 jis persėdo į gerokai paprastesnį „Ford Mondeo“. LŽ pasidomėjus, kodėl ministras nebevažinėja BMW, paaiškėjo, kad apie 180 tūkst. litų kainavusi mašina pastatyta į Teisingumo ministerijos garažą.

To priežastis – prabangusis BMW, kurį ministerija nuo praėjusių metų nuomojasi iš Vyriausybės autoūkio, dar gegužės 29 dieną buvo sudaužytas. Dažniausiai tokie eismo įvykiai būna įtraukiami į spaudai skirtas policijos suvestines, tačiau šįkart tai nebuvo padaryta.

Avarija įvyko vėlų vakarą – 22 valandą 20 minučių.

Teisingumo ministerijos Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Kęstutis Saldžiūnas vakar LŽ sakė, kad tądien Vilniuje viešėjo Turkijos teisingumo ministras. Svečio garbei vakare buvo surengta vakarienė. Jai pasibaigus P.Baguškos vairuotojas 37 metų Mindaugas V. nuvežė ministrą namo, o vėliau vyko į Teisingumo ministerijos garažą.

Tačiau šviesoforo reguliuojamoje Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankryžoje vairuotojas patyrė avariją. BMW suko į kairę ir nepraleido tiesiai važiavusio motociklo „Honda VT125“. Susidūrimo būta stipraus – automobilyje išsiskleidė saugos pagalvės. Jos apsaugojo vairuotoją nuo sužalojimų. Tačiau nukentėjo motociklininkas – 25 metų Mindaugui V. (BMW vairuotojo bendravardžiui) sulaužytas kairės kojos šlaunikaulis.

Dėl šio įvykio Eismo priežiūros tarnyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pradiniais duomenimis, avarijos kaltininkas – BMW vairuotojas. Tačiau, pasak pareigūnų, galutinai kaltininkas bus nustatytas apklausus liudytojus ir baigus tyrimą.

„Vairuotojas ministerijoje dar dirba. Juk dar nežinome, ar jis kaltas dėl avarijos. Kai tai bus nustatyta oficialiai, tada ir spręsime“, – vakar aiškino K.Saldžiūnas. Minėtasis BMW iki šiol neremontuojamas, nes, pasak K.Saldžiūno, į avariją patekusio automobilio dar gali prireikti ekspertams.

Su teisingumo ministru P.Baguška LŽ vakar susisiekti nepavyko – jis į skambučius neatsiliepė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , .

8 atsiliepimai į "Ministras neteko limuzino"

 1. teisius

  😀
  pakavota avarija nuo rinkeju 😯

 2. jurgis

  Ir tai vadinasi Teisingumo ministerija?

 3. varnas

  darbo partijos bachuras, atsiprasant, teisybes ministeris, esas tokio auklejimo

 4. tadas

  Prie ko cia darbo ,ne darbo TEISINGUMO MINISTRAS>>>>>

 5. tadas

  Konfucijus:(Lygesni uz lygius…..)

 6. o

  tai bent TEISYBES misterija, issigimeliu sbrodas, zuliku guzta.

 7. kas cia tiki

  😯 kazkokia teisingumo ministerija?kur jus gyvenate?gal ant stogo,kad nieko nesuprantate?

 8. Tikras Lietuvis

  Tuoj motociklista apkaltins ir visks bus OK. Teisingumas Lietuvoje ne visiems vienodas. 👿

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.