Apdovanojo spragėsiais

Nors gaisras sekmadienį nuniokojo keletą Holivudo kino bendrovės „Universal” filmavimo aikštelių, muzikinis kanalas MTV neatšaukė apdovanojimų teikimo ceremonijos.

17-a kasmetė ceremonija „MTV Movie Awards” vyko vakar. Gibsono amfiteatre, iš kurio buvo matyti vis dar rūkstantys gaisro nuniokotų paviljonų ir atrakcionų likučiai, susirinko žinomi aktoriai ir režisieriai. Jie gavo paauksuotas spragėsių statulėles už geriausius šių metų pasirodymus kine.

„MTV Movie Awards” nugalėtojus internetu renka žiūrovai. Geriausiu šiais metais pripažintas filmas „Transformeriai”. Gavęs apdovanojimą režisierius Michaelas Bay teigė, kad filmuos juostos tęsinį.

Johnny Deppas gavo net dvi statulėles – už vaidmenį juostoje „Karibų jūros piratai” ir dėl puikiai suvaidinto piktadario filme „Svynis Todas: demoniškas Flyto gatvės kirpėjas”.

„Auksinį spragėsį” už geriausią vyro vaidmenį filme „Aš – legenda” gavo Willas Smithas. Tarp moterų nugalėtoja tapo Ellen Page, suvaidinusi juostoje „Džuno”.

Šiais metais apdovanotas ir geriausias vasaros filmas. Juo pripažinta juosta „Geležinis žmogus”.

Prizą gavo ir labiausiai žiūrovams patikusi filmo „Niekada nepasiduok” scena, kurioje mušasi Seanas Farisas ir Camas Gigandet.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.