Į Nidą – vandens keliu

Nuo birželio 1 dienos į Nidą galima atplaukti laivu. Kol kas siūlomi tik užsakomieji reisai, tačiau šią vasarą planuojama atnaujinti ir reguliariuosius.

Bendrovės „Nemuno linija” direktorius Alfredas Eitutis teigė, jog raketa iš Kauno į Nidą plaukia tik užsakius kelionę, nes dar ruošiama elektroninio bilieto sistema, kuria žmonės galės užsisakyti bilietus internetu. Taip bus galima iš anksto sužinoti, kiek žmonių plauks.

Pakilus dyzelino kainoms, vis sunkiau prognozuoti reguliariuosius reisus. Anot A.Eitučio, degalai – ne vienintelė problema, dar tinkamai nėra įrengtos degalų pildymo vietos. Taip pat sunku numatyti, kiek žmonių plauks reguliariaisiais reisais.

Tris su puse valandos trunkantis kelių žmonių plukdymas iš Kauno į Nidą būtų nuostolingas, o užsakomieji reisai garantuoja, jog kelionė bus apmokėta pirmyn ir atgal.

Orientacinės užsakomosios kelionės Kaunas–Nida–Kaunas greitaeigiu „Raketos” tipo laivu „Aistė” kainuoja 16 tūkst. litų, „Polesės” tipo laivu „Kristė” – 14 tūkst. litų. Tačiau šios kainos – be pridėtinės vertės mokesčio.

Paklaustas apie numatomas reguliariųjų reisų kainas A.Eitutis teigė, jog vienam žmogui kelionė į vieną pusę kainuotų apie 150 litų. Tai esą nedaug, nes visiškai nauju „Raketos” tipo laivu kelionė iš Kauno į Nidą vienam keleiviui kainuotų apie tūkstantį litų.

„Žmonės domisi „Raketos” reisų atnaujinimu, skambina, klausia. Tačiau vien tik tokios veiklos neužtenka, nes užsakomieji reisai atsiperka iš dalies. Užtenka tik personalo atlyginimams ir laivo išlaikymui”, – tvirtino A.Eitutis.

Direktorius pasakojo, jog „Raketų” reisus atnaujino ne dėl pelno, tiesiog negalėjo leisti, jog laivai būtų supjaustyti metalo laužui.

„Lietuviai daugiau dėmesio skiria žemdirbystei nei kelionėms po savo kraštą. Gaila, nes aplink tokia nuostabi gamta, o plaukiant ji dar labiau atsiveria”, – kalbėjo A.Eitutis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , .

2 atsiliepimai į "Į Nidą – vandens keliu"

  1. keleive

    Kaip malonu būtų plaukti laivu iš Kauno ne tik į Nidą, bet ir į panemunės miestelius! Neskubant, grožintis gamta,gal gurkšnojant kokį kokteilį…užsisvajojau.

  2. elvyra

    Tiesiog nuostabu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.