SPARKS: į Lietuvą su naujausiu albumu

Ką tik išleidusi naująjį albumą į Vilnių greitai atvyks gero humoro nestokojanti grupė SPARKS iš JAV.

Grupės koncertas numatytas birželio 17 dieną sostinės „Forum Palace“ rūmuose.

„Net šiurpas ima, koks tai geras albumas. Jame daugybė idėjų, apie kurias pasvajoti gali net dvigubai jaunesni už juos žmonės. Jei tau patinka Mika, Franz Ferdinand ir kiti, pasiklausyk šio albumo, kad išgirstum, nuo ko viskas prasidėjo“, – taip įtakingas britų žurnalas „G3“ pristato gegužės 19 dieną išleistą naują – jau dvidešimt pirmąjį – studijinį grupės SPARKS albumą „Exotic Creatures Of The Deep“.

Brolių kūryba

Artėjant SPARKS koncertui Vilniuje ir praėjus net 37-eriems metams nuo grupės debiutinio 1971-ųjų metų albumo „Sparks/Halfnelson“ pasirodymo, jų kūrybos gerbėjai sulaukė naujos dovanos.

Žinia apie būsimą albumą buvo išplatinta dar 2007 metų pabaigoje, tačiau ilgą laiką jo pavadinimas buvo laikomas paslaptyje ir albumas vadinamas darbiniu pavadinimu tiesiog „21“. Albumas įrašytas Los Andžele (JAV), grupės įkūrėjų brolių Rono ir Russello Maelų studijoje – „Sparks Studio“. Jame klausytojams pristatoma trylika visiškai naujų egzotiškų kūrinių, tarp kurių rasime ir tokių šelmiškų, keistų ir neįprastai ilgų pavadinimų kaip: „I Can�t Believe That You Would Fall For All The Crap In This Song“, taip pat „(She Got Me) Pregnant“, „Let The Monkey Drive“ ar „Photoshop“.

Kaip jau tapo įprasta, naujo albumo dainos dar kartą parodo brolių Maelų ypatingą gebėjimą gluminti ir stulbinti. Pasiklausius albumo, kyla klausimas: ar gali dviejų žmonių kūryba jau beveik keturiasdešimt metų kiekvieną kartą būti tokia gaivi, gyvybinga, nenuspėjama ir neprilygstama? Pasirodo, gali, jeigu kalbama apie grupę SPARKS.

Albumų evoliucija

Naujausių kūrybinių ieškojimų rezultatas – albumas „Exotic Creatures Of The Deep“. Šis darbas – tai tarsi dviejų paskutinių grupės studijinių albumų „Lil’ Beethoven“ ir „Hello Young Lovers“ evoliucija, kuriuose, anot muzikos kritikų, „buvo galima išgirsti populiariąją operą, roką ir net aukštąją dramą“.

Albumą pristato pirmasis jo singlas – puikios elektroninės muzikos pavyzdys – daina „Good Morning“. Nuo šio pirmadienio jos galima pasiklausyti ir radijo stoties „Radiocentras“ bangomis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.