Tarptautinėje parodoje Amsterdame pristatomi lietuviški gaminiai

Lietuvos pramonės įmonės pristato savo produkciją antradienį Amsterdame prasidėjusioje tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „World of Private Label 2008“.

Ši paroda Nyderlandų Karalystėje vyksta jau 22 metus iš eilės. „World of Private Label“ paroda ypatinga tuo, kad ji pritraukia išskirtinai daug prekybos atstovų, kurie ieško naujų gaminių savo prekybos tinklams. Pernai parodoje savo gaminius pristatė 3 000 dalyvių iš 70 pasaulio šalių, tarp jų ir daugiau nei 30 nacionalinių ir regioninių ekspozicijų.

Parodos tematika: švieži ir šaldyti maisto produktai, duonos gaminiai, užkandžiai ir gėrimai.

Parodoje savo produkciją pristato lietuviškos įmonės „Biovela“ (mėsa, paukštiena ir žuvis), „Naujasis Nevėžis“ (sausi pusryčiai, užkandžiai), „Tyras lašas“ (sultys ir sulčių gėrimai), „Palasėja“ (sausi pusryčiai ir kukurūzų lazdelės), „Dzūkija“ (konditeriniai gaminiai), „Danvita“ (konditeriniai gaminiai), „Rūta“ (saldainiai), „Vilniaus Pergalė“ (saldainiai).

Pasak Žemės ūkio ministerijos, kai kurios Lietuvos maisto pramonės įmonės yra tapusios „Private Label Manufacturers“ asociacijos narėmis, jos kasmet dalyvauja parodoje „World of Private Label“. Ši paroda joms yra puiki galimybė pristatyti naujus produktus, siekti jų pripažinimo pasaulio rinkose, sutvirtinti jau užmegztus ryšius, toliau didinti eksporto apimtis.

Paroda ypač yra naudinga mažoms maisto produktus gaminančioms įmonėms, nes parodos metu gaunami siūlymai parduoti prekes naudojant didesnių Nyderlandų prekybinių tinklų prekinius ženklus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.