Egzamino eigą Klaipėdoje koregavo elektros trikdžiai

Klaipėdos apskrities abiturientams informacinių technologijų egzaminas pateikė nemalonią staigmeną. Egzamino eigą pakoregavo elektros energijos trikdžiai.
Penktadienį laikant valstybinį ir mokyklinį informacinių technologijų egzaminą trumpam dingo elektra. Prieš pusvalandį abiturientai buvo pradėję daryti praktines užduotis. Elektros energijos trikdžiai iš pusiausvyros išmušė ne vieną abiturientą. Išsijungus kompiuteriams, egzaminų užduotis teko atlikti iš naujo. Dėl to Nacionalinis egzaminų centras pusvalandžiu leido pratęsti egzamino laiką, rašo dienraštis „Klaipėda“.

Vieno iš valstybinio egzamino centrų „Vyturio“ pagrindinės mokyklos direktorius Vladas Genutis pastebėjo, kad skirtojo laiko baigti užduotims pakako ne visiems abiturientams. Pasak Klaipėdos miesto švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Audronės Andrašiūnienės, elektros energijos trikdžiai jokiam kitam egzaminui nebūtų taip pakenkę kaip informacinių technologijų, kai tikrinamos kompiuterinės moksleivių žinios.

Papildomo streso būtų išvengta, jei elektra būtų dingusi nors pusvalandžiu anksčiau, kai abiturientai laikė pirmąją, teorinę, egzamino dalį.

Trukdžių neatlaikė ir kai kurie kompiuteriai – dėl įtampos svyravimų pora jų perdegė. Valstybinį egzaminą laikiusiems abiturientams buvo pasiūlyta sėsti prie atsarginių. Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė teigė, kad skundų iš moksleivių ar jų tėvų nesulaukta.

Bendrovės „VST“ atstovė ryšiams su visuomene Renata Saulytė paaiškino, kad elektra trumpam dingo ne dėl jų, o dėl bendrovės „Lietuvos energija“ atliekamų darbų.

Klaipėdoje mokyklinį informacinių technologijų egzaminą laikė 398 moksleiviai, valstybinį – 49.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , .

One Response to Egzamino eigą Klaipėdoje koregavo elektros trikdžiai

  1. Antanas

    😀
    Na ir kas – elektros gali nebūti visas 24 val. pagal Eleketros tiekimo taisykles …
    Čia gi Maxima o ne nususę šilumos tiekėjai ……..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.