E.Žukauskas dar nepavargo

Dvyliktą kartą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu tapusio „Žalgirio“ kapitonas Eurelijus Žukauskas džiaugiasi po ilgokai trukusių klajonių grįžęs į Lietuvą.

Trečią kartą šalies čempionu tapęs aukštaūgis E.Žukauskas, kuriam rugpjūčio 22 dieną sukaks 35-eri, apie ateinantį sezoną dar nemąsto. Pirmiausia jis norėtų pailsėti. „Agentas manęs klausia, ar dar noriu rungtyniauti. Atsakysiu pailsėjęs“, – „Lietuvos žinioms“ sakė 216 cm ūgio E.Žukauskas, kuris paskutinį kartą LKL čempionų žiedą buvo laimėjęs 1999-aisiais.

– Ar smagu laimėti po devynerių metų pertraukos?

– Geras jausmas. Labai gražus žiedas (juokiasi). Anksčiau tokių gražių nedarydavo. Džiaugiuosi, kad po praėjusio sezono Vilniaus „Lietuvos ryte“, kur nebuvau iki galo išnaudotas, „Žalgiryje“ man sekėsi daug geriau. Ir finale pavyko gana gerai sužaisti.

– Visiems įrodėte, kad dar ne laikas galvoti apie karjeros pabaigą?

– Manau, taip. Parodžiau viską, ką sugebėjau. Smagu po žaidimo užsienio klubuose vėl grįžti į Lietuvą rungtyniauti. Manau, kiekvienas žaidėjas, parungtyniavęs užsienyje, bent baigiantis karjerai norėtų grįžti žaisti į tėvynę.

– Kalbate apie save?

– Aš nemanau, kad jau baigsiu karjerą. Tik rimta trauma galėtų priversti pasitraukti iš krepšinio. Esu patyręs nedidelių traumų, bet, laimė, tokių, dėl kurių turėčiau atsisveikinti su krepšinio bateliais, pavyko išvengti.

– Per savo ilgą karjerą komandos kapitonas buvote pirmą kartą?

– Pirmą. Nebijojau šių pareigų, tik atsakomybės daugiau prisidėjo. Bet stengiausi palaikyti ir trenerius, ir žaidėjus. Stengiausi padėti kurti gerą komandos atmosferą.

– Dėl kito sezono konkrečių naujienų yra?

– Dar nelaukiu pasiūlymų. Mano agentas sakė: dabar ramiai pailsėk.

– Kur ir kaip ilsėsitės?

– Su šeima. Važiuosime medžioti, žvejoti. Vyksime prie jūros.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.