Chemikų šventė priminė olimpiadą

Olimpinės žaidynės prasidėjo šiek tiek anksčiau nei planuota ir visai kitoje vietoje – praėjusį šeštadienį olimpinis deglas įžiebtas ne Pekine, o Jonavos rajone, šalia Ruklos esančioje UAB „Atgaiva Tau“. Žinoma, šios olimpinės žaidynės neturėjo nieko bendro su tikrąja olimpiada. Tiesiog čia vyko Chemikų dienos šventė, kurią kelerius pastaruosius metus linksmai ir išradingai mini AB „Achema“ darbuotojai. Įspūdingą renginį dovanoja įmonės vadovybė.

Kiekvieną kartą šventei parenkama konkreti tema. Šiemet olimpinių žaidynių tema buvo itin tinkama, nors ir anksčiau rodyta nemažai jėgos ir miklumo dalyvaujant išbandymo rungtyse, per kurias į komandas susibūrę „Achemos“ darbuotojai varžėsi tarpusavyje.

Olimpinių žaidynių dvasią išreiškė ir tai, kad maždaug 10 kilometrų nuo centrinio „Achemos“ pastato, esančio Jonalaukio kaime, iki „Atgaivos Tau“ Rukloje bėgikai nešė liepsnojantį deglą, kuriuo vėliau įžiebtas olimpinės ugnies žaizdras. Deglą nešė Jonavos bėgimo klubo „Maratonas“ nariai, tarp kurių yra ir nemažai „Achemos“ darbuotojų. Atstumą grupė bėgikų įveikė per gerą valandą. Garbė pirmajam nešti deglą teko bendrovės KAN cecho energetikui Algimantui Balčiui. Į šventės aikštę olimpinį simbolį įnešė kitas „Achemos“ veteranas – bendrovės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Algimantas Klemensas Gaižauskas.

Tuo metu aikštėje bėgikų jau laukė su savo cechų ir padalinių vėliavomis išsirikiavusios komandos, svarbiausi šventės svečiai – „Achemos“ generalinis direktorius Jonas Sirvydis ir koncerno „Achemos grupė“ prezidentas Bronislovas Lubys.

Iškilmingai pradėjus šventę, netrukus įvyko ir sportinės rungtynės – komandos varžėsi krepšinio ir futbolo aikštėse, dalyvavo sumo imtynių, šaudymo į taikinius, virvės traukimo ir kitose rungtyse.

Kol vieni rungtyniavo, kiti vaišinosi alumi, šašlykais ar keptomis dešrelėmis, o scenoje vyko ne mažiau įspūdingas žinomų šalies muzikantų pasirodymas. Koncertavo Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“, grupė „Rondo“, Kauno muzikinio teatro baritonų trio. Pasimokyti šokti energingą graikų tautinį šokį sirtakį švenčiančiuosius pakvietė Deimantės Usienės choreografijos mokyklos iš Kauno auklėtinės.

Chemikų dienos proga kolegas sveikino J. Sirvydis, B.Lubys, koncerno „Achemos grupė“ viceprezidentas Arūnas Laurinaitis, svečiai iš kitų koncerno įmonių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.