Tautos prisikėlimo partija surengė pakartotinį suvažiavimą

Arūnas Valinskas su būriu pramogų verslo atstovų, siekdami išsklaidyti abejones dėl partijos teigimo teisėtumo, sekmadienį surengė pakartotinį Tautos prisikėlimo partijos steigiamąjį suvažiavimą.
Pakartotiniame steigiamajame suvažiavime asmeniškai arba pagal įgaliojimą dalyvavo ir partijos įstatams, programai bei valdžios struktūrai pritarė 1360 steigėjų, BNS pirmadienį pranešė A.Valinskas.

„Padarėme viską taip, kaip reikalauja įstatymai ir antradienį arba trečiadienį pateiksime visus partijos registravimui reikalingus dokumentus Teisingumo ministerijai“, – sakė A.Valinskas.

„Šį kartą viskas buvo padaryta taip, kaip reikia, kad nebeliktų jokių galimybių spekuliacijoms,“ – sakė A.Valinskas.

Jis taip pat tvirtino, kad per savaitę nuo pirmojo steigiamojo suvažiavimo, partijos narių skaičius sparčiai augo ir jau viršija 2000.

Pirmasis Tautos prisikėlimo partijos suvažiavimas buvo surengtas gegužės 18 dieną, tačiau po jo kilo abejonių ar suvažiavime dalyvavo pakankamas steigėjų skaičius.

Norint registruoti partiją, jos steigimo dokumentus reikia pateikti TM, kuri per 30 dienų patikrina, ar partijos steigimas atitinka įstatymo nustatytas procedūras bei ar steigiamos partijos programa ir įstatai nepažeidžia Konstitucijos ar kitų įstatymų reikalavimų ir patvirtina, kad partiją įregistruoti galima.

Jeigu politinės partijos programoje ir įstatuose nurodyti tikslai ir uždaviniai, veiklos būdai prieštarauja Konstitucijai ar kitiems įstatymams bei jeigu partijos steigimas neatitinka Civilinio kodekso ar Politinių partijų įstatymo reikalavimų Teisingumo ministerija atsisako patvirtinti, kad politinę partiją įregistruoti galima. Teisingumo ministerijos atsisakymas gali būti skundžiamas teismui.

Dabar Lietuvoje įregistruotos 37 partijos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

3 komentarai į "Tautos prisikėlimo partija surengė pakartotinį suvažiavimą"

  1. Klauno prisikėlimas

    Už tavo nuopelnus partijų kūrimo lenktynėse negaila ir „svogūno“ apdovanojimo. Tą su malonumu ir darau.

  2. stebetoja

    matyt klaunas laaaaabai pavydus, tikras lietuvis.sekmes jums stenkites kuo stipriau pakutenti dabartinius &#039&#039 klaunus&#039&#039

  3. jojo, tautos prisikelimas

    debilizmas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.