Lietuvos atstovas pradeda kovą „Eurovizijos” dainų konkurse

Lietuvos atlikėjas Jeronimas Milius ketvirtadienį vakare išbandys jėgas „Eurovizijos” dainų konkurse.
Serbijos sostinėje Belgrade vyksiančiame antrajame konkurso pusfinalyje Lietuvos atstovas su dar aštuoniolikos šalių atlikėjais varžysis dėl teisės dalyvauti „Eurovizijos” didžiajame finale šeštadienį. Į jį po pusfinalio pateks 10 atlikėjų.

23-ejų J.Milius savo lyrišką roko baladę „Nomads in the Night” pristatys penktasis. Prieš tai scenoje pasirodys Ukrainos atstovė, o po lietuvio į sceną lips Albanijos atlikėja.

Antradienį vykusiame pirmajame „Eurovizijos” pusfinalyje sėkmė šypsojosi Graikijai, Rumunijai, Bosnijai ir Hercogovinai, Suomijai, Rusijai, Izraeliui, Azerbaidžanui, Armėnijai, Lenkijai ir Norvegijai. Šių šalių atstovai šeštadienį toliau varžysis dėl „Eurovizijos” nugalėtojo vardo. Dar penkios šalys – praėjusių metų „Eurovizijos” nugalėtoja ir renginio šeimininkė Serbija bei didžiosios konkurso rėmėjos: Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija, į finalą patenka be kovos pusfinalyje.

Daugiau nei dešimtmetį šiame konkurse dalyvaujantiems Lietuvos atstovams sėkmingiausia buvo 2006-ųjų metų „Eurovizija”, kuomet Lietuvos šou žvaigždžių rinktinė „LT United” iškovojo aukščiausią per šalies dalyvavimo konkurse istoriją šeštąją vietą.

Pernai Lietuvai atstovavusi grupė „4Fun” ir Julija Ritčik liko dvidešimt pirma tarp 24 dalyvių

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.