Sučiuptas vagis iš taboro

Vilniaus rajono gyventojai sulaikė čigoną, vidury dienos bandžiusį apvogti gyvenamąjį namą. Jau anksčiau už vagystes patekęs į policiją vyriškis suimtas 10 parų.

Du svetimus įtartinus žmones penktadienį apie pietus prie sodybos, įsikūrusios tarp Rudaminos ir Juodšilių, pastebėjo vietos gyventojai. Šeimininkų tuo metu namie nebuvo. Kaimynai vieną nekviestą svečią sulaikė sodybos kieme. Antrasis spėjo pasprukti. Gyventojai tvirtina, kad tai irgi buvo čigoniško gymio vyras. Iškviesti policijos pareigūnai per sulaikytojo asmens kratą aptiko apie 16 tūkst. litų bei auksinių dirbinių.

Netoliese esančiame miške policininkai netrukus rado ir paslėptą lengvąjį automobilį. Jame taip pat rasta auksinių juvelyrinių dirbinių. Sodybos savininkai šių daiktų neatpažino, tad pareigūnai neabejoja, kad vagysčių buvo daugiau. Sulaikytojo bendrininkas tebeieškomas. Sulaikytas įtariamasis – Vilniaus taboro gyventojas. Beveik neabejojama, kad ten pat gyvena ir pasprukęs įtariamasis.

Sekmadienį sulaikytajam buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas 10 parų. Vilniaus rajono apylinkės prokuratūros prokurorė Vida Bracevičienė LŽ sakė, kad visai neseniai į teismą iškeliavo baudžiamoji byla, kurioje šis vyriškis irgi kaltinamas vagystėmis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.