Šalį gelbės būrys žvaigždžių

Aktorė Vaiva Mainelytė, dainininkė Liveta Kazlauskienė, galiūnas Žydrūnas Savickas, buvęs krepšininkas Darius Maskoliūnas ir būrys Arūno Valinsko į „žvaigždžių” partiją sukviestų garsenybių į politiką suka esą gelbėdamos Lietuvą.

Rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus kaip niekad daug visuomenėje žinomų, tačiau didžiojoje politikoje niekada nesireiškusių žmonių. Politikai ir jų įvaizdį kuriantys ryšių su visuomene strategai mano, kad į Seimą besiveržiančios „žvaigždės” suteikia galimybę pritraukti kuo daugiau rinkėjų balsų.

Vieta penketuke

Žinoma aktorė Vaiva Mainelytė papildė rudenį vyksiančiuose rinkimuose į Seimą besirengiančių dalyvauti pramogų pasaulio atstovų sąrašą. Valstiečių liaudininkų sąjungos (VLS) pirmininkės pavaduotojas Viktoras Rinkevičius LŽ sakė, kad aktorę ketinama įtraukti į bendrąjį partijos kandidatų sąrašą. Kitą savaitę VLS vadovybė turėtų apsispręsti, kurią daugiamandatininkų sąrašo vietą V.Mainelytė galėtų užimti. V.Rinkevičius tikino, kad aktorei greičiausiai bus pasiūlyta vieta antrajame dešimtuke. Tačiau šaltiniai partijoje teigia, kad artima partijos pirmininkės Kazimieros Prunskienės bendražygė, su ja dalyvavusi į VLS įsiliejusios Moterų partijos veikloje, gali būti įrašyta į pirmąjį daugiamandačio sąrašo penketuką.

V.Mainelytei valstiečiai liaudininkai taip pat siūlo išbandyti laimę ir vienoje Vilniaus vienmandatėje apygardoje. „Sulaukiau pasiūlymo, kurį turiu gerai apsvarstyti ir apsispręsti. Kol nesu tikra, nenoriu niekam nieko pasakoti”, – LŽ kalbėjo V.Mainelytė.

Pasirinko partijas

Savo planus kandidatuoti į parlamentą jau patvirtino dainininkė Liveta Kazlauskienė. Kauno rajono savivaldybės narė į didžiąją politiką ketina sukti drauge su Tėvynės sąjunga (TS, konservatoriai). Ilgai į politiką viliota dainininkė dešiniuosius pasirinko, nes mano esanti tikrų tikriausia konservatorė.

Prieš kelias savaites į Darbo partijos gretas įsiliejusi šiaulietė dainininkė Vitalija Katunskytė LŽ aiškino: „Niekada nesakau niekada. Dabar tokių minčių neturiu, bet kas žino, gal žmonės pasitikės manimi ir sugalvos, kad aš ten reikalinga.”

Gal nepateks?

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) rinkimų sąrašas taip pat spindi nuo žinomų žmonių pavardžių. Stipriausiu planetos žmogumi tituluojamas Ž.Savickas tapti parlamentaru bandys vienmandatėje Biržų-Kupiškio rinkimų apygardoje. Aukšta vieta jam parengta ir daugiamandačiame LiCS kandidatų sąraše. Pakeliui į Seimą liberalcentristai nuošalyje nenori palikti ir kito žinomo partijos nario – buvusio krepšininko, dabar „Žalgirio” trenerio asistento D.Maskoliūno.

Politologas Algis Krupavičius dviprasmiškai vertina „žvaigždžių” ambicijas dalyvauti politikoje. Jis palaikytų žmones, kurie į Seimą kandidatuoja norėdami dirbti ir žinodami, ką ketina ten nuveikti. „Aktorių, dainininkų buvo visuose Seimuose ir jie pasirodė nevienareikšmiškai”, – kalbėjo A.Krupavičius.

Politologo nuomone, nors į ateinančios kadencijos parlamentą veržiasi kaip niekada daug žvaigždūnų, baimintis, kad valstybės politiką formuos ne profesionalai, neverta. Jis įsitikinęs, kad į Seimą dauguma besiveržiančių šou verslo atstovų nepateks.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Šalį gelbės būrys žvaigždžių"

  1. onute

    Atrado Lietuvos gelbetoja Liveta.. Neisvaziavo i uzsieni , nes tinkama tik bobutems s..a valyti. O galvojo, ir tai dalyvavo zalios kortos losime. Ir dart kaip! o vaidina auka. Del garbes ir pinigo ji bet ka padarytu. Zinot, kaip is ubago pasikelia ant sakiu.. Sita tokia, tik priedo dar isverstake. Su visais susipykusi , susiriejusi – ir myli zmones. Nesamone! Atsirado Lietuvos valdytoja , vos zodi parasyti sugeba, sijona pasikelia ir pirmyn! Sijono pakelimu isdraske Petro seima, galvoja ir dar toliau nueit. Kvaili butumete jei kas duotumete balsa uz ja. Ji jimis tikrai nepasirupins. Melage ta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.