Išrinktos gerbiamiausios Lietuvos įmonės

Išrinktos gerbiamiausios Lietuvos įmonės. Iš 30 į apdovanojimą pretendavusių įmonių, remiantis sociologiniais tyrimais ir ekspertų komandos sprendimu, gerbiamiausia šalies įmone 2008 metais pripažintas SEB bankas.

Taip pat buvo apdovanotos ir bendrovės, stipriausios atskirose kategorijose. Lyderystės kategorijoje geriausiai pasirodė bendrovė „Fermentas“, jis taip pat buvo stipriausias atsakomybės kategorijoje, vertės – SEB bankas, valdymo – TEO LT.

Patraukliausiu darbdaviu, remiantis „TNS Gallup“, cv.lt ir „Verslo žinių“ atliktu sociologiniu tyrimu, paskelbtas „Hansabankas“. Visuomenės nuomone, labiausiai gerbiama įmonė – TEO LT, o verslo lyderiai savo balsus atidavė už bendrovę „Omnitel“.

„Verslo sėkmė yra neatsiejama nuo to, kaip įmonės veiklą vertina visuomenė, klientai, darbuotojai, bendruomenės. Dalyvaudami šiuose rinkimuose mes tuo pačiu norėjome paskatinti ir kitas verslo bendroves aktyviau dalyvauti veikloje, kuri skatina visuomenės pagarbą, ir dalintis gerosios praktikos pavyzdžiais, leidžiančiais tobulėti visam verslo sektoriui“, – sakė SEB banko prezidentas Audrius Žiugžda.

Projektą inicijavo ir organizuoja verslo dienraštis „Verslo žinios“, komunikacijos konsultacijų agentūra „VRP | Hill & Knowlton“ ir viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „TNS Gallup“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.