Putinas paskelbs pagrindinius ministrus

Naujasis Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas pirmadienio rytą turėtų paskelbti pagrindinius savo formuojamo kabineto narius, remdamasi žiniasklaida, praneša naujienų svetainė „NEWSru.com“.
Kaip rašo „Nezavisimaja Gazeta“, praėjusią savaitę pareigas pradėjęs eiti V.Putinas Kremliuje susitiks su prezidentu Dmitrijumi Medvedevu, o po to vyks į Baltuosius rūmus, kur vyriausybės posėdyje paskelbs, kas bus bent svarbiausi jo vyriausybės ministrai ir vicepremjerai,

Kol kas tik tikrai žinoma, kad vicepremjerų vyriausybėje bus kur kas daugiau. Manoma, kad į vyriausybę dirbti pereis artimai dirbę su V.Putinu administracijoje žmonės.

„Echo Moskvy“ nurodo tarp jų administracijos vadovo pavaduotoją Igorį Sečiną, valstybės vadovo sekretorių spaudai Aleksejų Gromovą, prezidento padėjėją Sergejų Prichodką.

Manoma, kad I.Sečinas, kuris taip pat vadovauja „Rosneft“ir yra buvusių specialiųjų tarnybų karininkų grupuotės Kremliuje lyderis, gali tapti ministro pirmininko V.Putino kanceliarijos vadovu.

Stebėtojai mano, kad postą vyriausybėje išsaugos ir buvęs jos vadovas Viktoras Zubovas – jam bus įsteigtos vicepremjero kontrolės ir priežiūros klausimais pareigos.

Tuo tarpu agentūrų skaičius gali sumažėti maždaug perpus, papasakojo laikraščiui „Vedomosti keli vyriausybės pareigūnai.

Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Olegas Morozovas sekmadienį „Rusijos naujienų tarnybos“ laidoje pareiškė, kad naujoji vyriausybė apskritai gali apsieiti be agentūrų. Daugiau valdymo funkcijų prisiims ministrai, mano jis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.