„Linkin Park“ rokeriai užsuks ir į Lietuvą

Pasaulinės roko žvaigždės iš JAV – grupė „Linkin Park“ – surengs vienintelį koncertą Lietuvoje. Garsieji rokeriai sostinės universaliojoje pramogų arenoje koncertuos birželio 10 dieną.

Per pasaulines gastroles, į kurias įtraukta ir Lietuva, grupė „Linkin Park“ pristatys naujausią savo studijinį albumą „Minutes To Midnight“. Nuo susikūrimo 1996 metais grupė „Linkin Park“ iš viso pardavė daugiau nei 50 mln. albumų ir pelnė du prestižinius „Grammy“ apdovanojimus.

Tarsi meteoritas

2000 metais išleistą debiutinį „Linkin Park“ albumą „Hybrid Theory“ autoritetingas muzikos žurnalas „Rolling Stones“ paskelbė vienu įtakingiausiu naujojo šimtmečio įrašu, sėkmingai sujungusiu metalo ir hip hopo muzikos žanrus. Didžiausiu šio albumo hitu tapusi daina „Crawling“ grupei pelnė pirmąją „Grammy“ statulėlę.

Antrasis albumas „Meteora“ įrodė, kad „Linkin Park“ vaikinai nenusiteikę užmigti ant laurų. Kolektyvas, kuriame groja šeši muzikantai, nuo pat savo gyvavimo pradžios sėkmingai ieškojo naujų skambesio elementų. Dėl milžiniškos sėkmės sulaukusių dainų „Somewhere I Belong“ ir „Breaking The Habit“ albumas kaip tikras meteoritas šovė į perkamiausių muzikos albumų sąrašų viršūnes.

2006 metais „Linkin Park“ atvertė dar vieną naują puslapį savo karjeroje ir laimėjo antrą „Grammy“ apdovanojimą. Juo buvo įvertintas vienas sėkmingiausių pastarųjų metų bendradarbiavimų – roko grupės ir repo muzikos atstovo Jay-Z bendras darbas „Numb/Encore“.

Tais pačiais metais grupė pradėjo savo naujausio studijinio albumo „Minutes To Midnight“ įrašus. Kartu su „Linkin Park“ muzikantais studijoje dirbo ir vienas žymiausių roko muzikos prodiuserių Rickas Rubinas, anksčiau kuravęs grupių: AC/DC, U2 ir „Red Hot Chilli Peppers“ albumus.

Brandžiausias albumas

Vos išleistas „Linkin Park“ albumas „Minutes To Midnight“ per savaitę buvo išgraibstytas 600 tūkst. kopijų tiražu ir debiutavo perkamiausių JAV albumų sąrašo viršūnėje. Šis įrašas mėgstamiausiu albumu taip pat tapo dar 15-oje pasaulio šalių, tarp jų Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Sėkmę pelnyti padėjo ir pirmasis albumo „Minutes To Midnight“ singlas – daina „What I’ve Done“. Jis atnešė visą gausybę apdovanojimų. „American Music Awards“ ceremonijoje „Linkin Park“ buvo paskelbta geriausia alternatyvaus roko muzikos grupe. Būdama daugkartinė „MTV Europe“ apdovanojimų laureatė, 2007 metais ji taip pat buvo išrinkta ir geriausia grupe pasaulyje.

Kritikai teigia, kad „Minutes To Midnight“ yra brandžiausias ir kol kas geriausias „Linkin Park“ darbas. Tai patvirtina ir grupės narys Mike Shinoda, teigdamas, kad kolektyvas nebijo naujovių. „Mes nebijome eksperimentuoti su naujais instrumentais ar dainavimo pobūdžiu. Pavyzdžiui, vienos dainos metu aš ir Chesteris grojame būgnais, nors iki šiol dažniausiai dainuodavome. Laimė, niekas mūsų kvailiojimų į albumą įdėti neleido“, – juokauja M.Shinoda.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.