Palanga kainomis negąsdino

Ilgąjį savaitgalį į Palangą suplūdę atvykėliai vasarišku poilsiu mėgavosi nesukeltomis kainomis. Vietos verslininkai nepabrangino maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų.

Viešbučiuose trūko vietų

Ilgąjį savaitgalį į pajūrį suplūdo žmonės iš visos šalies. Didžiausi automobilių srautai kurorto link judėjo ketvirtadienį. Čia apsilankė ir turistų grupės iš Latvijos bei Lenkijos.

„Tokio poilsiautojų antplūdžio šiemet sulaukėme pirmą kartą. Gatvės buvo pilnos žmonių“, – džiaugėsi Palangos turizmo informacijos centro direktorė Alla Valužienė.

Dauguma poilsiautojų atostogas prie jūros suplanavo iš anksto. 70 proc. kurorto viešbučių buvo užsakyti prieš mėnesį. Didžioji dalis viešbučių ir kambarių privačiame sektoriuje buvo užimti. Laisvų kambarių liko brangesniuose viešbučiuose ir privačiame sektoriuje.

Prekyba kaip vasarą

Poilsiautojai Palangoje ieškojo įvairių atrakcijų. Atvykėliai vaikštinėjo miesto gatvėmis, leido laiką prie jūros. Ne vienas išdrįso įmerkti kojas į šaltą jūrą. Atgaivos jie ieškojo ir kurorto SPA centruose. Atvykėliai užplūdo ir dviračių taką, esantį tarp Nemirsetos, Palangos ir Šventosios. Domėjosi lankytinais objektais, esančiais netoli kurorto.

Vietos verslininkai ilgąjį savaitgalį tikėjosi sulaukti poilsiautojų antplūdžio ir tam ruošėsi. „Prekyba vyko kaip vasarą. Daugiausiai klientų sulaukėme penktadienį ir šeštadienį. Pirmąjį krikštą atlaikėme. Viskas praėjo sklandžiai“, – sakė kavinės „1925“ savininkas Vytautas Veisas.

Nors savaitgalį kurortą apgulė poilsiautojai, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidento Gintaro Sičiūno teigimu, viešbučiuose ir restoranuose kainos nebuvo padidintos.

„Savaitgaliais jos išlieka tokios pat kaip ir žiemą. Kainos nežymiai šoktels per sezono atidarymo šventę, o vasaros lygį pasieks birželį“, – prognozavo G.Sičiūnas.

Poilsiautojų srautai atslūgs

Palangos policijai ilgasis savaitgalis, palyginti su kitais, buvo ramus. Per penkias dienas pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai. Vagys pasisavino metų senumo automobilį, motociklą. Į pareigūnus kreipėsi ir chuliganų sumuštas žmogus.Manoma, jog savaitgalis buvo ramesnis dėl to, kad šį kartą daugumą atvykusiųjų sudarė šeimos, o ne jaunimo kompanijos.

Antro tokio poilsiautojų antplūdžio šiemet palangiškiai tikisi sulaukti per vasaros sezono atidarymą. Prognozuojama, jog po jo atvykėlių srautai šiek tiek nuslūgs. Jie vėl sugrįš per Jonines, kada vėl lietuviai galės džiaugtis ilguoju savaitgaliu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.