Austrijos maniakas neva ketino paleisti dukterį

Austras Josefas Fritzlis (Jozefas Friclis), 24-erius metus laikęs rūsyje ir žaginęs savo dukterį, šią vasarą ketino paleisti ją į laisvę, rašo penktadienį „The Daily Mail”.
Leidinio turima informacija, 73-ejų maniakas pavargo slėpti dukters buvimo vietą, taip pat aprūpinti Elisabeth (Elizabet) ir jos vaikus maistu bei drabužiais, todėl planavo paleisti juos iš rūsio ir apsimesti, neva duktė ištrūko iš religinės sektos, į kurią esą pateko prieš 24 metus.

Tačiau, pasak leidinio, jo planus sugriovė vyresniosios Elisabeth dukters Kerstin liga. Mergaitę nuvežus į ligoninę, gydytojai jos drabužiuose rado motinos raštelį, maldaujantį išgelbėti dukterį. Gydytojai apie tai pranešė policijai.

Apie J.Fritzlio areštą pranešta sekmadienį, balandžio 27 dieną. Kaip paaiškėjo, 1984 metais tėvas užrakino savo 18-metę dukterį rūsyje, kuriame pralaikė kone ketvirtį amžiaus. Visą tą laiką tėvas nuolat mušdavo ir prievartaudavo dukterį, ir ši pagimdė nuo jo 7 vaikus, kurių vienas mirė, trys gyveno rūsyje kartu su motina, o likusius įsūnijo smurtautojas su žmona.

Ši nieko nežinojo apie dukters likimą ir buvo įsitikinusi, jog Elisabeth pateko į kokios nors sektos pinkles. Tuo tarpu J.Fritzlio kaimynas Alfredas Dubanovsky (Alfredas Dubanovskis) teigia ne kartą matęs prie rūsio durų vyriškį. CNN informacija, tai neva buvęs vyriausiasis J.Fritzlio sūnus. Tačiau policija mano, kad austras bendrininkų neturėjo.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , .

2 atsiliepimai į "Austrijos maniakas neva ketino paleisti dukterį"

  1. JI

    BAISU 😥

  2. orinta

    ziauriu 😕 😥

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.