Britų paauglės nužudymas Goa įkvėpė „Bolivudo” filmą

15-metės britų turistės Scarlett Keeling (Skarlet Kiling) nužudymas įkvėpė vieną „Bolivudo” režisierių pastatyti filmą „Orgija” (Rave Party), kuriame parodoma narkotikų vartojimo scena Indijos kurortiniame Goa regione.
„Orgija” pagrįsta tuo, kas nutiko Scarlett, – penktadienį Mumbajaus dienraščiui DNA sakė Prabhakaras Shukla (Prabhakaras Šukla). – Kadangi nusikaltimo vieta buvo Goa, noriu filmuoti ten ir sukurti autentišką atmosferą”.

Scarlett kūnas su aiškiai matomomis kraujosruvomis vasario 18 dieną buvo surastas populiariame Andžunos paplūdimyje, po visą naktį trukusių linksmybių, per kurias buvo vartojamas alkoholis ir narkotikai.

Įtariama, kad merginą išžagino ir paliko mirti vienos paplūdimio kavinės baro padavėjas ir vietos narkotikų prekeivis, kurie yra areštuoti dėl sąmokslo nužudyti.

Merginos motina Fiona McKeown (Fajona Makoun) apkaltino policiją nusikaltėlių dangstymu, nes buvo pranešta, kad S.Keeling nuskendo.

Antro skrodimo metu buvo nustatyta, kad Scarlett buvo išžaginta ir nužudyta.

„Noriu parodyti žmonėms, kas vyksta Goa – kaip ten vyksta narkotikų verslas … ir kaip žmonės pamažu pripranta ir sugriauna savo gyvenimus”, – sakė režisierius.

Dėl Scarlett vaidmens P.Shukla kreipėsi į garsią „Bolivudo” gražuolę Katriną Kaif, kuri augo Londone ir kurios motina yra britė. Filmavimas turėtų prasidėti liepą.

Pernai išėjęs naujausias P.Shuklos filmas „Lėlytės istorija” (Kahani Gudiya Ki) yra pagrįstas tikra istorija apie Pakistane laikytą karo belaisvį indą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.