Vėl atlygins akcijomis už išlikusį nekilnojamąjį turtą

Nuo gegužės 1-osios prasideda dešimtasis atlyginimo akcijomis etapas gyventojams už išlikusį nekilnojamąjį turtą.

Valstybės turto fondas (VTF) informavo, kad piliečiai, dėl kurių priimti sprendimai už valstybės išperkamą nekilnojamąjį turtą atlyginti akcijomis, turi kreiptis į VTF Vilniuje ir pateikti prašymą bei sprendimo dėl nuosavybės teisių atkūrimo kopiją. Ji turi būti patvirtinta sprendimą priėmusios institucijos, arba pateiktas sprendimo nuorašas, patvirtintas notaro. Dokumentai VTF raštinėje bus priimami iki šių metų birželio 30 d., be to, jie gali būti išsiųsti registruotu laišku.

Prašymo formą bei jos užpildymo pavyzdį galima rasti VTF interneto tinklalapyje www.vtf.lt, papildomos informacijos taip pat galima teirautis VTF Rinkodaros ir planavimo skyriuje.

Piliečiams už valstybės išperkamą išlikusį nekilnojamąjį turtą minėtu laikotarpiu bus atlyginta TEO LT akcijomis – iš viso per 11,366 mln. vienetų, „Lietuvos jūrų laivininkystės“ – beveik 16,67 mln., „Lietuvos energijos“ – 470,5 tūkst. ir „Lietuvos elektrinės – 2,77 mln. vienetų.

Vienos akcijos vertė, kuria dešimtajame etape bus atlyginama už valstybės išperkamą išlikusį nekilnojamąjį turtą, bus nustatyta iki šių metų liepos 31 d. ir paskelbta ne vėliau kaip iki rugpjūčio 4-osios. VTF ne vėliau kaip iki rugpjūčio 31 d. registruotu laišku su įteikimu išsiųs gyventojams, pateikusiems prašymus iki nustatytos datos, jų nuosavybėn perduodamų akcijų perdavimo ir priėmimo aktus su paaiškinimu, kokius veiksmus ir kokiais terminais jie turi atlikti.

Po devynių atlyginimo akcijomis etapų už valstybės išperkamą turtą jau atlyginta daugiau nei 10,36 tūkst. piliečių, kurių išperkamo turto vertė sudarė 187,92 mln. litų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.