„Mes laukėme atakų“ – J.Imbrasas apie kratas savivaldybėje

Vilniaus meras Juozas Imbrasas STT kratas savivaldybėje ir dviejų miesto tarybos narių sulaikymą vadina „valstybės smūgiu“ aukštus reitingus turinčiai partijai.
„Dėl konkrečių dalykų negalėčiau komentuoti, bet mes laukėme smūgio, tik nežinojome, kada ir iš kurios pusės jis prasidės“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė liberaldemokratas meras J.Imbrasas.

Jo teigimu, „kai tik kažkuri partija pradeda kopti reitinguose į viršų, tuoj susilaukia valstybės struktūrų dėmesio ir prasideda atakos“.

„Taip paskutinį kartą buvo su Darbo partija, prieš tai dar kitos partijos buvo – tai jau tapo tradicija valstybėje“, – kalbėjo J.Imbrasas.

Dėl įtarimų nusikaltimais valstybės tarnybai sulaikytas vicemeras Evaldas Lementauskas irgi yra liberaldemokratas, kaip ir kitas įtariamasis – sostinės savivaldybės tarybos Sveikatos ir aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Audrius Butkevičius. Trečias įtariamasis – Miesto plėtros komiteto pirmininko pavaduotojas Gintaras Kazakas, kuris, kaip ir E.Lementauskas, sulaikytas dviem paroms, į Vilniaus mieto tarybą irgi buvo išrinktas Liberaldemokratų sąraše, bet neseniai prisijungė prie Nepriklausomųjų frakcijos.

„Vilmorus“ duomenimis partija „Tvarka ir teisingumas“ balandį buvo populiariausia partija šalyje, bet jai simpatizuojančių palyginus su kovo mėnesiu sumažėjo nuo 17,3 iki 15,2 proc. rinkėjų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.