Atsistatydina švietimo ir mokslo ministrė

Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė pirmadienį parašė atsistatydinimo pareiškimą.

Premjeras Gediminas Kirkilas pirmadienį sakė dar nepasisprendęs, ar pareiškimą patenkinti.

51 metų R.Žakaitienė Švietimo ir mokslo ministerijai vadovauja nuo 2006-ųjų liepos. Prieš tai 2001-2004 metais politikė dirbo kultūros ministre dvyliktojoje Algirdo Brazausko Vyriausybėje.

Užėmusi švietimo ir mokslo ministrės pareigas R.Žakaitienė atlaikė dvi interpeliacijas. Pernai vasarą opozicinės partijos inicijavo interpeliaciją iš viso 4 ministrams: R.Žakaitienei, tuometiniam aplinkos ministrui Arūnui Kundrotui, krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui ir socialinius reikalus kuruojančiai Vilijai Blinkevičiūtei. Visi keturi ministrai buvo kaltinami priėmę neva valstybei nenaudingą sprendimą privatizuoti alkoholio įmonę „Alita“. Tuomet interpeliacija žlugo.

Antrą nepasitikėjimą ministre inicijavo „tvarkiečiai“, parėmę atlyginimais nepatenkintų pedagogų prašymus versti R.Žakaitienę iš posto. Nepasitikėjimo procedūra žlugo ir tąkart.

Opozicija ministrei priekaištauja dėl sunkios mokytojų finansinės padėties, išprovokavusios jų streikus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma .

3 atsiliepimai į "Atsistatydina švietimo ir mokslo ministrė"

  1. stebetojas

    Pagaliau seniai reikejo 🙂

  2. pagaliau

    Oi, pagaliau susiprato. Per TV girdejome mokytoju adresu tik izeidzias replikas, o palaikymo jokio. Kuruojantis vadovas turi „kryzium kristi“ uz savo kuruojama sriti, turi „nagais kabintis“ ir ispesti saviskiams kuo daugiau pinigu, o sioji ziurejo tik savo ivazdzio ir savos chebros. Labai gerai, kad atsistatydina. O blogai, kad ko gero ras vieta kitoje ministerijoje. Kur tik ji pasisuka, ten arba grobstymai, arba griutis. GEDA tokia i valdzia rinkti

  3. zabaitiene

    padirbejo ministerijoje uzpakaliu (trindama kede), iseidama gaus nemaza kompensacija . o siaip tai viena is geresniu naujienu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.