Sostinėje balandis skelbiamas miesto želdinimo ir tvarkymo mėnesiu

Sostinės Savivaldybė balandį skelbia Vilniaus tvarkymo ir želdinimo mėnesiu. Visame mieste bus rengiamos aplinkos tvarkymo talkos, iš gatvių bus išvežamas per žiemą susikaupęs smėlis ir šiukšlės, tvarkomi želdynai – sostinės seniūnijos ir akcinės bendrovės turi parengti parkų, skverų, aikščių, miško parkų, kapinių, gyvenamųjų rajonų, kiemų, gatvių, neužstatytų teritorijų, upių pakrančių, vandens telkinių ir kitų bendrojo naudojimo vietų tvarkymo planus. Savivaldybės administracijos padalinių vadovai kartu su seniūnais ir želdynus prižiūrinčiomis įmonėmis numatys želdinimo vietas, tvarkytinus želdynus.
Įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovai prašomi kontroliuoti, kad gamybos ir buities atliekos bei kitos šiukšlės būtų išvežamos į miesto sąvartynus – uždaroji akcinė bendrovė „Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras“ žada nemokamai priimti į Kazokiškių sąvartyną komunalines atliekas, surinktas iš Savivaldybės pavaldumo švietimo, gydymo įstaigų ir seniūnijų teritorijų. Daugiabučių namų administratoriai įpareigoti organizuoti daugiabučių namų bendro naudojimo patalpų valymą ir sukauptų didelių gabaritų atliekų išvežimą. Uždaroji akcinė bendrovė „Biastra plius“ ir individuali L. Juknevičiaus įmonė prašoma iš Vilniaus miesto savivaldybės įmonių nemokamai priimti organines atliekas, atvežtas savo transportu.
Savivaldybė taip pat kviečia sodininkų bendrijas organizuoti talkas soduose ir greta sodų esantiems miškams tvarkyti.
Talkose kviečiami aktyviai dalyvauti moksleiviai, studentai, įmonių ir organizacijų darbuotojai, visi savo miesto grožiui neabejingi vilniečiai.
Vilniaus miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministeriją su prašymu paraginti Vilniaus aukštųjų mokyklų studentus, aukštesniųjų ir bendrojo lavinimo mokyklų moksleivius aktyviai dalyvauti talkose.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , .

1 atsiliepimas į "Sostinėje balandis skelbiamas miesto želdinimo ir tvarkymo mėnesiu"

  1. reikia netingeti

    ir apsikuopti,kai zadama tokia pagalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.