Balandžio pirmąją per LNK – tikra čigoniška fiesta su Radži

Trijų Radžių nebūna – jis vienintelis ir nepakartojamas. Balandžio pirmąją žiūrovai Radži nepamatys niekur kitur, tik per LNK. Laukia geros nuotaikos dozė ir siautulingas koncertas Ukrainoje – tikra čigoniška fiesta. Ir tai anaiptol ne Melagių dienos pokštas.

LNK parodys specialų laidos „Super L.T.” projektą – muzikinį dokumentinį filmą apie abejingų nepaliekantį dainininką Radži.

To Lietuvoje dar nebuvo: čigonų baronai iš Maskvos, Odesos, Charkovo šventė Radži senelio gimtadienį. Į spalvų, muzikos, šokio ir geros nuotaikos šou prabangiame Charkovo restorane susirinko per šimtą Radži senelio giminaičių. Visi jie troško pamatyti lyg iš dangaus staiga nukritusį pono Viktoro Christovo anūką, Lietuvos popžvaigždę.

O toji popžvaigždė pateisino savo vardą – ugningomis dainomis „Gitaros stygos”, „Taboras”, „Ką daryt? uždegė vakaro svečius ir privertė šėlti iki paryčių. Taip pat pamatysime populiariausių Charkovo muzikantų parengtą čigoniškų dainų programą „Mes čigonai”. Net pačiam Radži kitą dieną kojas skaudėjo – jis pašokdino kone visas puotos viešnias.

Koncerto vedėjas – vakarėlių liūtas, pats čigoniškiausias lietuvis Jogaila Morkūnas – iki šiol neatsistebi čigonų svetingumu. Jį gerokai nustebino romų mokėjimas linksmintis. „Kai vykome į Charkovą, tikrai nemaniau, kad pateksime į šitokią fiestą. Stebėtina tai, kad romams nebūtina vartoti alkoholio norint kaip reikiant pašėlti. Ir pašėlome… net nepajutau, kaip kojos ėmė pačios kilnotis. Sukome ratelius su juodaūsiais ir juodabarzdžiais”, – kaip visada šmaikščiai įspūdžius pasakoja J. Morkūnas.

Čigonų tautai svarbiausias dalykas gyvenime yra šeima. Galbūt dėl to Radži taip pamilo ne tik senelis, bet ir visa jo giminė. Vaikinuką svečiai ne tik bučiavo, mylavo, žegnojo, bet ir laimino.

„Dažnai girdžiu nuomonių, kad čigonai vagys, sukčiai. Šioje fiestoje galėsime įsitikinti, kad taip nėra. Charkovo romai – tikri kultūringi inteligentai. Įdomūs ir kai kam net egzotiški gali pasirodyti jų papročiai: pavyzdžiui, vyrai ir moterys puotoje privalo sėdėti prie atskirų stalų ir susitikti gali tik šokių aikštelėje. O vedusios moterys niekada negali sėdėti atsukusi vyrui nugarą. Taip pat romai į balius visuomet vedasi vaikus, nepalieka jų namuose. Čia pilnaverčiai šventės dalyviai – ir kūdikiai, ir seneliai”, – pasakoja žurnalistė Ligita Žakevičienė, sukūrusi dokumentinį muzikinį filmą apie Radži gyvenimą.

Specialus „Super L.T.” projektas – tikra čigoniška Radži fiesta – balandžio pirmąją per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , .

4 atsiliepimai į "Balandžio pirmąją per LNK – tikra čigoniška fiesta su Radži"

 1. gerbejas

  o man jis visai niekojavascript: addsmiley(&#039 😀 &#039);

 2. nesuprantu

  nieko nebesuprantu ar neber lietuviu ,kad apie juos rasytume …. ir vel tas cigonas i eteri lipa… matyt senelis baronas puse LNK nupirko….arba net visa. cia nesijuoksi.. 😥

 3. Day

  gajdys tas radzi, kazkox berastis cigonelis!!!

 4. irmute

  labaiena man patinka radži
  kaip psairodai man noresi šoti ir dainuoti man patinka labai gražius
  milu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.